Piątek, 29.05.2020, Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (41)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ jasny program wyborco
  Poniedziałek, 17.12

  Skończyła się sielanka - tu foto, tam media, tu otwarcie. Idziemy zgodnie z programem KWW - obiecanki, tak jak dyrektorzy, były przed i w czasie wyborów. Teraz zostały słupy i pusty portfel wyborcy. To nie wszystko - jeszcze ciepło, woda, pies, wieczyste na własność. Oni "tam qrwq, poszli na 5 lat. Koniec uśmiechów. Pozostał rechot z ratusza na słupach. Kto w kampanii mówił o życiu mieszkańca, mimo że wielu domagało się deklaracji w sprawie podwyżek. Słupy to tylko wstęp do igrzysk wybranych. A , tak czy owak, mówi Nowak, że rada miasta to organ wykonawczy. Sic!!! Powiedział prawdę - rada wykona każde kiwnięcie prezydenta.

 2. 2
  +18
  ~ moj podpis
  Poniedziałek, 17.12

  -olską od 89 rządzą k... i złodzije. Tu nigdy normalnie nie będzie. Obniżasz im koszty a oni i tak każą płacić więcej. Tylko dla pań i panów z towarzystwa mają intratne posadki za ***zenie w stołek i świecenie przykładem

 3. 3
  --2
  ~ Szymek
  Poniedziałek, 17.12

  Dobra zmiana i prosocjalne Państwo daje efekty już po 3 latach rządów PiS. 500+ już zjedzone przez podwyzki, a to dopiero początek za chwile energia,potem woda i ścieki. O jedzeniu już nawet nie wspomnę bo 20% na podstawowe produkty żywieniowe to minimum, potem OC, paliwo, itd. Żeby komuś dać trzeba komuś zabrać to już było przerabiane za PRLu. Za bezmyślna politykę prospołeczna zapłacą wszyscy, a miało być tak pęknie.

 4. 4
  +19
  ~ kamizelka
  Poniedziałek, 17.12

  ja się was tylko pytam piep.... k..... pytam jak to się dzieje że my wam obniżamy koszty segregując odpady, a wam koszty stale rosną choć demografia także wskazuje że powinny wam spadać? Może wy po prostu jesteście zwykłymi złodziejami i chamami bez krzty honoru.

 5. 5
  +22
  ~ Fa
  Poniedziałek, 17.12

  "Kto głosuje na cwaniaków, oszustów, krętaczy, szubrawców i złodziei nie jest ich ofiarą lecz wspólnikiem" J Orwell

 6. 6
  +25
  ~ Ryszard Klim
  Poniedziałek, 17.12

  Przewidziałem, radni zostali złamani. Chyba chcieli . Bez pytania czy propozycji usprawnienia systemu? Bez dyskusji społecznej, bez stanowisk ZZ . Na wszystko zgoda "pod żyrandolem". To prognostyk na całą kadencję. "Jest zasada zanieczyszczający płaci i my dążymy do tego, aby każdy mieszkaniec tego miasta płacił za wyprodukowane przez siebie produkty". Bezduszna sentencja w wykonaniu technokraty, którego nic nie nauczyło. Ale radni podobno reprezentują mieszkańców, nie władzę wykonawczą. "95 % deklaruje selektywną zbiórkę" ! W praktyce jest odwrotnie. Prawie więc wszyscy będą płacili stawkę niesegregowaną, bo zaistnieje odpowiedzialność zbiorowa po sprawdzeniu. Sz. Radni- zastanowiliście się, jak zwiększyć segregację ? Jest wśród Was Prezes SM. Też "obdarowuje" swoich mieszkańców?

 7. 7
  +17
  ~ W krainie Liliputa
  Poniedziałek, 17.12

  No czyms za kredyty trzeba placic, a jak widac same wilki finansjery w otoczeniu wlodarza! Pomysl goni pomysl a wizja goni wizję, upadku ! A Szanowna Rada zlozona z politykow , analitykow i ekonomistów na pewno podoła! Macie co chcieliscie !

 8. 8
  +18
  ~ Ha ha
  Poniedziałek, 17.12

  Głosowali to teraz zamknijcie się tu piszący.we wszystkich miastach wyborcy sobie pluje że tak głosowali.teraz to tylko referendum i pa.

 9. 9
  +10
  ~ oj będzie
  Poniedziałek, 17.12

  Panie wice prezydencie a jak się mają sprawy ciepła i EPEC. A co na to Pan Klim kolega partyjny. I po wyborach ciepło tanie ale smieci drogie A jak to jest z tym Cleanerem? Jak każdy ma płacić to czemu długu ZBK nie rozwiązano?

 10. 10
  +14
  ~ Mayk
  Poniedziałek, 17.12

  Chcą wojny to ja będą mieli powtórkę z 70 roku.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.