Sobota, 4.12.2021, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Sylwia
  Niedziela, 14.10

  Nie pasuje go .

 2. 2
  +8
  ~ j23
  Niedziela, 14.10

  z JEDNEJ STRONY SZNUR STOJĄCYCH DYMIĄCYCH SAMOCHODÓW Z DRUGIEJ PRZYSTAŃ ŻEGLUGI Z ODPŁYWAJĄCYMI NIEMIECKIMI TURYSTAMI.... , to sobie pomyślą przyjezdni ....... , a do JESTEM ZA - wody morskie są do mostu Unii Europejskiej , a dalej śródlądzie .Pan kandydat może lepiej skoro pracuje w mieście obok , to może by zaproponował plac zabaw taki jaki jest w Pasłęku....

 3. 3
  +13
  ~ Gringo
  Niedziela, 14.10

  Głupi pomysł i kolejna kiełbasa wyborcza i do tego tania Stefana Burczymuchy. Po pierwsze Elblag powinien dążyć donzabydowy tej części miasta. Robiąc tam plaże blokuje się teren pod potencjalne inwestycje dla inwestorów o których na innej konferencji Stefan chciał zadbać. Po drugie - bylibyśmy miastem o największej liczbie utopień biorąc pod uwagę zejście do wody w tym miejscu i głębokość. Po trzecie gdyby wypłacić to miejsce ogranicza się głębokość toru wodnego choćby dla statków pływających na pochylnie. Już lepszy pomysl jest zapewnic Elblazanom miejsce rekreacji na Jeleniej Dolinie. Moim zdaniem miejsce to ma potencjał i jest przystosowane do rekreacji do tego jest pięknie położone. Obecnie wyglada jakby było zapomniane, a jest lubiane przez mieszkańców Elblaga i okolicznych miejscowości.

 4. 4
  +9
  ~ jan-49
  Niedziela, 14.10

  coraz "lepsze"pomysly "przed wyborami kandydatom juz sie w mozgach pomieszalo najpierw chyba celowo zniszczyli co dzialalo przez wiele lat (basen) a teraz wyskakuja z piomyslami chyba dla przyglupow a to sadzawka na dolince a teraz plaza przy kanale panie rembelski puknij sie pan w ta pusta mozgownice i wymysl pan cos madrzejszego bo widac ze z likwidacji komunikacji miejskiej pan rezygnuje?

 5. 5
  +11
  ~ novak
  Niedziela, 14.10

  za następnym mostem nasz kandydat ma większe pole do popisu jest nim nabrzeże z którego nie mogą korzystać statki pasażerskie i żeglarze a z terminalu ktoś postanowił uczynić knajpę a przy niej największą kuwetę w całym województwie .

 6. 6
  +7
  ~ elblazanin
  Niedziela, 14.10

  A jaka role odgrywa wlascicel Specjal Pubu i Celebry w jednej osobie ??? Pytam poniewaz ma to byc przy jego Pubie czy nikt nie widzi ze ta sprawa bardzo (smierdzi) mysle ze powinny zajac sie tym tematem Pismaki sledcze ale nie z naszych lokalnych brukowcow jaki sluzby panstwowe np CBA !!!

 7. 7
  +11
  ~ Starowka nich zarabia sama na siebie
  Niedziela, 14.10

  Po co nam ozywiac starówke??? My mieszkamy na osiedlach takich jak ul próchnika daszynskiego itp gdzie pies z kulawa nogą( i politycy tez) cale lata nie zagląda. Nie remontowana okolica i zapuszczona. Polamane chodniki zero msc postojowych itd. To nas interesuje bo tu wracamy po pracy i tu chcemy odpoczywac. Ładuje sie nasze podatki w tzw starowke a pomija nasze miejsca gdzie mieszkamy.

 8. 8
  +18
  ~ Mar
  Niedziela, 14.10

  Grafik płakał jak to robił

 9. 9
  +17
  ~ dan
  Niedziela, 14.10

  Nie o taki rozwój Elbląga chodzi

 10. 10
  --9
  ~ Anna
  Niedziela, 14.10

  Żal hejterom coś tam ściska - Intelekt bliski zera ( jeśli go w ogóle posiadają) nie jest w stanie wykrztusić z siebie nic oprócz wulgaryzmu i podłości. No ale kazali to napisać trzeba. No cóż taki wasz los a karawana musi jechać dalej. Krok po kroku kandydat KUKIZ 15 pokazuje konkrety, realne projekty będące a zasięgu finansów miasta. I tu widać jak na dłoni całą różnicę pomiędzy pragmatyzmem pana Rembelskiego a populizmem PO, PiS-u i PSL-u. Będziecie bardzo zdziwieni po 21 października.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.7876341342926