Wtorek, 25.01.2022, Imieniny: Felicja, Rafal, Tymoteusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ elblążanka
  Środa, 26.09

  Tak się zastanawiam, ile z tego szpitala jest szpitala jest jeszcze naszego - społeczeństwa ? Większość to już chyba obsługują spółki. Nie rozumiem też , dlaczego przekazano tomo- komputer i rezonans prywatnej spółce, za szybki obraz płacimy krocie, a na NFZ czekamy pół roku. Przecież to było nasze społeczeństwa, mam nadzieję , że chociaż to za tyle milionów pozostanie nasze .

 2. 2
  +2
  ~ elblążanka
  Środa, 26.09

  Mam nadzieje , że ta część szpitala będzie dalej nasza społeczeństwa. Nie rozumiem dlaczego tomokomputer i rezonans przekazano spółce prywatnej? Za szybki obraz płacimy krocie, a z NFZ czekamy pół roku - przecież to było nasze wybudowane z naszych społecznych pieniędzy. Ile to mamy już prywatnych spółek korzystających z naszych wyposażonych sal i sprzętu ?

 3. 3
  +5
  ~ zawsze
  Czwartek, 27.09

  Gelert bierze 19 tysięcy pensji miesięcznie a nic nie robi, tam bajzel coraz większy, teraz pięknie nowy sor to Gelertowa fotki sobie cyknie i mysli że jest super,, a to kłamstwo jest! i dlaczego nikt głośno nie powie że parkingi wokół szpitala to biznesik jej synusia!

 4. 4
  +1
  ~ daga
  Czwartek, 27.09

  jak nazywa się ten śliczny ratownik ze zdjęcia nr.29.???

 5. 5
  +2
  ~ Pacjent
  Czwartek, 27.09

  A te wredne ,leniwe ,stare babska z okienek też wyśmienicie??

 6. 6
  +1
  ~ :(
  Czwartek, 27.09

  Piekny SOR nie pomoze jesli zatrudnia sie beznadziejnych lekarzy ktorych nikt nie chce gdzie indziej. Dla nich pacjent to tylko symulanci i wymuszajacy zwolnienie. Nastepnym razem bede brac dane i do sadu pojde z oskarzeniem o celowe dzialania zmierzajace do narazenia zdrowia i zycia i zaniechania lub tez odmowy pomocy. Gelertowa powinna mocno przesiac to towarzystwo

 7. 7
  +1
  ~ am
  Czwartek, 27.09

  Proponuję pani dyrektor aby spędziła choć jedna noc na pogotowiu. W ubiegły piątek spędziłem tam czas od 20 do 3 w nocy, w tym czasie pan doktor przyjął 10 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) pacjentów. O jakości usług już nie wspomnę. Żenada.

 8. 8
  +1
  ~ pacjentka
  Czwartek, 27.09

  a kiedy ten beznadziejny lekarz Charytoniuk pójdzie ulice zamiatać, przecież jego zachowania to chamstwo najwyższych lotów

 9. 9
  +1
  ~ opus
  Czwartek, 27.09

  alez propaganda sukcesu, az sie zygac chce. media sa niezetelne, proponuje zrobic test tego szpitala, ktory ukaze bylejakosc jaka tam panuje, syf kiła i mogiła, jedna wielka umieralnia, personel nie czuje nad soba zadnego bata, pacjenci sa traktowani gorzej niz moj kot u weterynarza. lekarze maja jeszcze komunistyczne naleciałości. aby zrobic lepszy krok na przod nalezy przede wszystkim pogonić POsłanke ze stołka i to jak najszybciej. szpital stał się prywatnym folwarkiem to bardzo niezdrowe dla pacjentow

 10. 10
  --1
  ~ Na POkaz
  Czwartek, 27.09

  Leżałem na SOR w zeszłą niedzielę . gdybym nie miał własnego polara, to bym zamarzł. Obsługa fatalna. Prosiłem o szklanke wody, w odpowiedzi usłyszałem, że "nie mamy tu wody" . Jedyna miła była pani od USG. Dyżur nocny tylko studenci, stazyści.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95788598060608