Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
O to tak nowosmieszna - też powinna poszukać nowego rozwiązania dla siebie bo za rok zwyczajne adieu z przestrzeni politycznej. Proponuję wrócić na łono mamusi PO
Zagłosować na czerwonego ? NIGDY.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
O to tak nowosmieszna - też powinna poszukać nowego rozwiązania dla siebie bo za rok zwyczajne adieu z przestrzeni politycznej. Proponuję wrócić na łono mamusi PO
Zagłosować na czerwonego ? NIGDY.