Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Robert mówił
  Wtorek, 18.09

  EPWIK takie wysokie pensje?!! A na budowę oczyszczalni muszą się składać mieszkańcy. Czy ktoś jeszcze nad tym panuje??? Ktoś to ogarnia? Wybory blisko, podziękujemy im przy urnach wyborczych. Elblążanie do głosowania. Nie pozwólmy, żeby zadecydowali inni i przydupasy za nas. Młodzi ludzie obudźcie się.

 2. 2
  +3
  ~ elblążanka
  Wtorek, 18.09

  A co na to organ założycielki Tych Spółek? czy ktoś to analizuje - przecież za wszystko płacą mieszkańcy. Czy potrafi wyjaśnić dlaczego są takie różnice płacowe?. Dlaczego kompleksowo nie jest to uregulowane? zrobić indeksacje stanowisk we wszystkich Spółkach, zlikwidować połowę stanowisk - Epewik, potem Epec, itd. My mieszkańcy mamy prawo żądać - GOSPODARNOŚCI - naszymi pieniędzmi i tego, że ludzie którzy dla Nas pracują są jednakowo dla poszczególnych stanowisk wynagradzani. Te wybory powinny zdecydować, tak dalej być nie może.

 3. 3
  +4
  ~ śpioch udaje, że coś robi
  Środa, 19.09

  Gdyby wicia był "gospodarny" i oszczędny redukując dług miejski, to zaczął by od dojnych spółek i podporządkował je pod UM likwidując etaty dyrektorów i księgowych. Te spółki , to wylęgarnia lewej kasy, patologii zarządzania, etaty dla zasłużonych królika. Ma prawo istnieć twór gospodarczy zarabiający na siebie bez dojenia mieszkańców. Taki rozbudowany UM w dobie cyfryzacji i dodatkowo 13 spółek. A ZKM to w końcu jest miejski czy prywatny, bo pojazdy nawet nie są zarejestrowane w Elblągu. Nad tym miastem nikt nie panuje, stajnia Augiasza od UM po port, ale w mętnej wodzie piękne ryby się łowi. Nie ma kogo wybrać na prezydenta i do RM więc będzie jak jest - kolesie na szczytach bankomatów miejskich a mieszkaniec będzie miał oberwany cyc. Dla człowieka honoru to wstyd być tak leniwym 4 lata

 4. 4
  +3
  ~ qaz
  Środa, 19.09

  jakie wypłaty z zysku na kim ten zysk robią?

 5. 5
  0
  ~ poniżej torfu
  Środa, 19.09

  W dużym mieście w Polsce dyrektorem szkoły jest kobieta fałszująca dokumenty. Nadal ocenia uczniów, pracowników, przydziela nagrody, premie , awanse. Chroni jej prezydent, przew. RM, 2 prokuratorów, sędzina. Wszyscy są powiązani zależnościami służbowo - wdzięcznościowymi. Ta dyrektorka startuje do RM z poparciem prezydenta, bo zdobywszy mandat, zrezygnuje dając miejsce komuś kto by nigdy do RM się nie dostał. Etyczna zależność? Etyczna postawa fałszerza? Fałszowanie i poczucie bezkarności stało się normą, nawykiem. Dyrektorzy tego KW startują z okręgów gdzie mieści się ich szkoła. Też etycznie?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.