Sobota, 27.11.2021, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ azq
  Poniedziałek, 11.06

  Funkcjonariusz partii, która podniosła nam VAT, ukradła pieniądze z OFE i wydłużyła wiek emerytalny... Żeby takim jak on żyło się lepiej.

 2. 2
  +14
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 11.06

  pitolenie.Taki nasz elbląski koszmarek

 3. 3
  +12
  ~ kwadrat
  Poniedziałek, 11.06

  chciałbym wiedzieć czy to obecna władza stanowiła takie prawo, ze to wszystko o czym senator mówi jest możliwe? Wszak kumoterstwa nigdy nie było? :) Na stołki w spółkach skarbu państwa jak i w firmach samorządowych są przecież konkursy? :) Pan senator może nie pamięta kto takie prawo stanowił? Kto głosował za tym aby samorządowcy i posłowie, senatorzy ujawniali majątki a już ich współmałżonkowie nie? A o kwocie wolnej od podatku dla posłów i senatorów, dla porównania także dla nas malutkich można coś prosić? Wszak to służba narodowi? Kwestia ostatnia, to nie PO chce rozwiązać CBA ?

 4. 4
  +23
  ~ Prorok Igor
  Poniedziałek, 11.06

  Błagam przestań gwałcić inteligencję elblążan my pamiętamy czas do kwietnia 2013 roku i wynik referendum! Może wyjaśnisz nam łaskawco dlaczego zostaliście odwołani i dlaczego elblążanie wyborcy PO w Elblągu nie wybrali ciepie po referendum ponownie do Rady Miasta Elbląg?!

 5. 5
  +12
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 11.06

  O to , Senator opętany miłością do PISu . : ) Panie Sanatorze , czy jest Pan hipokrytą ? ( pytanie retoryczne )

 6. 6
  +7
  ~ wymagany członek
  Wtorek, 12.06

  Jeżeli ma być prawdziwy z założenia samorząd, to nie powinien być partyjny przynajmniej na poziomie gminy. Samorząd powinien realizować potrzeby mieszkańców a nie partii. Nieboszczka PZPR była zła bo wszystko "uczłonkowiła". A dzisiaj? Towarzysz przewodniczący przeskoczył próg PZPR i osiągnął pełną bolszewię. Partia wcisły nie jest w niczym lepsza - liczy się członek . Zamordowano samorządność która dawała niezależność ludowi .Napoziomie gminy mówi się o jej potrzebach i realizuje je a nie wciska jedyny program - "bo oni..." . Towarzyszu wcisła - brednie politruka niczego nie polepszą a jedynie zgaszą ostatnie iskry samorządności. Mafijność i partyjniactwo - oto polska samorządność. Odrobina przyzwoitości a nie ciągła piaskownica z członkami.

 7. 7
  +16
  ~ szaad
  Wtorek, 12.06

  przestańcie już lansować tego nieroba, my mieszkańcy mamy dosyć go, dosyć patrzenia na tą gębę. POszoł won z tego miasta ty zakłamańcu.!!!!!

 8. 8
  +17
  ~ teresa
  Wtorek, 12.06

  niech najpierw zacznie wyliczanie od siebie, wstrętny zakłamany typek

 9. 9
  +11
  ~ jaaaaaaaaaaaaa
  Wtorek, 12.06

  szanowny Panie Senatorze, czemu traktuje Pan czytelników jak idiotów?

 10. 10
  +10
  ~ Wyborca
  Wtorek, 12.06

  PiS jest ZŁY!!! Więc na kogo mamy głosować? Na PO???? To poproszę parę argumentów dlaczego? Jakieś konkrety? Może jakiś program rozwoju dla miasta, młodych mieszkańców? Samą krytyką wyborów się nie wygrywa. No ale chyba nic innego senatorowi nie pozostaje. Mam nadzieję, że jeszcze parę miesięcy i inie będę musiał Pana oglądać.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.80513310432434