Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ wasyl
  Wtorek, 27.03

  a ci dalej swoje, wybory się zbliżają, to już nawet na temat świń będą rozprawiać, za grosz wstydu, marzę oby tych dwóch nierobów zobaczyć jak idą na pośredniak, razem pod rączkę z Gelertową. Obłudnicy i krętacze, a Protas to powinien siedzieć za termy i szymany, tyle kasy poszło w błota

 2. 2
  0
  ~ bzdura
  Wtorek, 27.03

  ASF ????.Przeciez to nie problem z tych zdechlych swin Jurgiel robi konserwy dla wojska.Ponoc to mieso jest bezpieczne po sterylizacji w 80 stopniach celcjusza.Smacznego!!! ,, Mimo początkowego oporu, ministerstwu rolnictwa udało się znaleźć grupę desperatów, firm które zgodziły się na zamówienie rządu wyprodukować konserwy ze świń pochodzących ze stref zakażonych wirusem ASF. To tajny projekt rządu.- To bardzo dobre konserwy, o najwyższej ponad 90-procentowej zawartości mięsa czy tłuszczu. Są bezpieczne, ponieważ surowiec przetworzono w temperaturze ponad 80 st. C, a w tych warunkach wirus ginie. Partia produktu trafiła już do jednej z rządowych agencji - zdradza WP jedna z osób zaangażowanych w projekt."

 3. 3
  +3
  ~ bezrobotny
  Wtorek, 27.03

  A dlaczego ci panowie są tak przestraszeni , może ich dopadła choroba korytowa , Koryto będzie odstawione za kilka miesięcy zobaczą panowie specjalistów od weryfikacji , oczywiście przy urnach wyborczych .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96318602561951