Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ do Mikado&Wiktor
  Wtorek, 05.12

  Chyba przesadzacie?.

 2. 2
  +7
  ~ pampi - ZAWADA
  Wtorek, 05.12

  POwala mnie Pańska skromność w wypowiedziach Panie senatorze , rozkręca się Pan . Ale cóż im wyżej , tym boleśniejszy upadek . Jak tam , zagłębił się Pan bardziej w historię pierwszych Piastów , czy nie bardzo ?? O innych sprawach , szkoda się rozpisywać . I tak , jak zawsze " skasują " pod pretekstem nieprzestrzegania regulaminu . Pozdrawiam Panią ...Kamilę .

 3. 3
  +5
  ~ wasyl
  Środa, 06.12

  a ten nierób znów się pokazuje, lanser i leniwiec, nigdy ale to nigdy nic nie zrobił pożytecznego.!!! tylko paplać ozorem potrafi, mam nadzieję że wyleci z hukiem z tego parlamentu łaps jeden!!! Nie ma za grosz honoru, wstyd i żenada!!!

 4. 4
  +4
  ~ hytry v
  Środa, 06.12

  ja rzygam na widok tej kłamliwej kreatury, oszołom i głupek w jednej postaci

 5. 5
  +3
  ~ sportowiec
  Środa, 06.12

  Panie senatorze jak pan sie ustosunkuje do afery w PZKOLu ? wszak to pana koles z ktorym nawzajem klepiecie sie po ramieniu i popieracie byl w zarzadzie zwiazku. chodzi o afere w ktorej zniklo mnostwo pieniedzy z ministerstwa a takze sex afere w tym zwiazku. jak widac sympatycy PO to takze oszusci i zlodzieje. swoj do swojego ciagnie. nigdy wiecej PO!

 6. 6
  +1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 06.12

  O jak miło że się imć Senator przypomniał.... 600 Milionów - imponujące. A ile całorocznych miejsc pracy z tego powstało ? Ile wybudowano ośrodków z myślą o zwykłym Kowalskim ? Imponujące nabrzeża na Skwerze Zygmunta Augusta sprawiły że woda podsiąka pod bloki na starówce... Pętla Żuławska pięknie rozsławiłą nasz region pożarem "Atlanty" a rewitalizacja pochylni w wielu ludziach wzbudza śmiech i zażenowanie że w XXI wieku nie odało sie odbudowac tego co zrobiono w XIX . IMMMMMMMMPONNNNNNUJĄCE.

 7. 7
  0
  ~ emeryt
  Czwartek, 07.12

  Wiedzą ,że wybory parlamentarne przegrają . to chcą spróbować krzykiem ulicznym obalić RZĄD i wejść do fabryki pieniędzy , bo pan Morawiecki uzbierał trochę grosza , Te pieniądze nie są dla was. Dla was to może być w przyszłości kryminał , to mówią patrioci , którzy znają życie i walczyli o taką polskę jaką jest PIS , wy znacie się dobrze ,ale na kantach , SOWA I PRZYJACIELE, POLSKA JEST TEORETYCZNA ,a jak się okazuje jest jednak praktyczna i dobrze zarządzana przez PIS .

 8. 8
  0
  ~ Jan
  Czwartek, 21.12

  Mając takich sanatoriów zgadzam się

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.