Wtorek, 2.06.2020, Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ Minus
  Środa, 15.11

  Po zawale, ale dyrektor, wydaje mi się , że powinien mieć predyspozycji zdrowotne bez skazy, żeby zajmować takie stanowisko. Dostanie drugi zawał w czasie pracy i dopiero będzie badanie przyczynowości tego.Co to się dzieje, no ludzie.

 2. 2
  +16
  ~ Renia
  Środa, 15.11

  Oto Elbląg właśnie - Można tworzyć miejscową listę emerytów na eksponowanych stanowiskach w całej elbląskiej budżetówce i wyjdzie na jaw że jesteśmy ochronką dla ludzi z lat słusznie minionych - stare dobre kolesiowskie ułady. Poco więc dekomunizować nazwy ulic płuca przeżarte komuną? A ilu przechowuje Wróblewski?

 3. 3
  +8
  ~ ~ cuda
  Środa, 15.11

  Chyba WSI!

 4. 4
  --13
  ~ student pwsz
  Środa, 15.11

  Dużo można powiedzieć na temat dyrektora Darabasza, ale na pewno nie to, że jest niekompetentny czy ma nieadekwatne wykształcenie. Jest doktorem nauk o zarządzaniu, a te są pokrewne w stosunku do nauk ekonomicznych. Cały jego dorobek naukowy można prześledzić (czego zapewne większość krzykaczy nie umie nawet sprawdzić), natomiast na posadzie dyrektora trzyma cały instytut w ryzach, kreatywnie dobierając kierunki studiów do zapotrzebowania na rynku pracy. Nie mnie oceniać, jakim człowiekiem jest Pan Darabasz w życiu osobistym, natomiast jako dyrektor to porządny fachowiec. Jego doświadczenie zawodowe jest wykorzystywane bardziej przy kierunku Administracja, aczkolwiek jego wiedza dotycząca zarządzania jest bogata i godna podziwu.

 5. 5
  +8
  ~ Wiktor
  Środa, 15.11

  Zmniejszczyc mu wysługe i emeryture za lata przepracowane w gdańsku

 6. 6
  +8
  ~ minka
  Środa, 15.11

  To Darabasz miał zawał czy reformował wydziały policji? Coś się kupy nie trzyma

 7. 7
  +12
  ~ Prorok Igor
  Środa, 15.11

  Mam pytanie do studenta pwsz, czy podobnym fachowcem jak on jest i jego zastępca z wykształcenia przedszkolanka żona byłego posła z PO?

 8. 8
  --10
  ~ Damian
  Środa, 15.11

  To musi być nieporozumienie. Moim zdaniem P. Darabasz to porządny człowiek z najlepszym podejściem na uczelni do studenta z osób tam pracujących. ZAWSZE POMOCNY! Nie znacie człowieka to nie komentujcie... Człowiek do rany przyłóż.

 9. 9
  +9
  ~ ciekawy
  Środa, 15.11

  Ciekawe jak doktor zaprezentuje się prze komisją Wassermanowej. To będzie bezcenne. Jeżeli taki z niego doktor jak komendant to będzie się działo :)

 10. 10
  --9
  ~ student pwsz
  Środa, 15.11

  Proroku Igorze, nie interesuje mnie życie osobiste wykładowców, bo są dla mnie nauczycielami, a nie kumplami. Nie mam żadnych zastrzeżeń do zastępców, wykonują swoją pracę rzetelnie i mam o nich tak samo dobre zdanie jak o dyrektorze.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.