Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Komedia
  Czwartek, 09.11

  Dlaczego na otwarciu nie było najpopularniejszego w elblazkowie tramwaju konstal.

 2. 2
  +2
  ~ Do mieszkaniec
  Czwartek, 09.11

  3 i 1 tlukac sie przez obroncow pokoju, czyli cofnelismy sie do lat 90tyc XXw.

 3. 3
  +7
  ~ Jamaleg
  Czwartek, 09.11

  Wróbel tak już ma że najpierw robi później myśli i myśli jak tu wcisnąć mieszkańcom że ta inwestycja czyli stworzenie linie równolegle do istniejącej w odległości 500 m jest mega potrzebna . Już niedługo mieszkańcy pokażą mu środkowy palec przy urnie

 4. 4
  0
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 09.11

  NIe zapomnimy, co nam zrobiles wrobel!

 5. 5
  +3
  ~ kierowca
  Czwartek, 09.11

  „ Dzisiaj jedziemy na wycieczkę do końca trasy. Jesteśmy emerytami, mamy czas. Lato spędzamy na działce...To po kiego grzyba lecisz na złamanie karku pod koła samochodu jak widzisz tramwaj!

 6. 6
  +5
  ~ Nowoczesny
  Czwartek, 09.11

  Porównanie inwestycji tramwajowych: Elbląg 9 mln zł, Olsztyn 400 mln zł i zaraz dostaną drugie tyle na kolejne inwestycje tramwajowe!!!

 7. 7
  +3
  ~ Anna
  Czwartek, 09.11

  A na stronie ZKM nadal brak nowych rozkładów jazdy.......... Współczuję mieszkańcom Ogólnej , Dąbka do starówki tramwajem już nie dojadą, zostaje im tylko 9 i tak jeżdżąca bardzo rzadko albo 7 gdzie niemały kawałek trzeba dojść do Robotniczej. Do tego przeniesiony przystanek Dąbka - Pionierska to totalny niewypał. Tylu bluzg to ja już dawno nie słyszałam w okolicach przedszkola od biegnących przechodniów oraz i samych kierowców autobusów

 8. 8
  0
  ~ Agis
  Czwartek, 09.11

  Fajnie , bardzo dobre rozwiazanie i krotszy dojazd do szkol , szpitali i urzędów, super zwlaszcza dla dzieciakow z ekonomika i technikim!!

 9. 9
  +4
  ~ SIKOR
  Czwartek, 09.11

  Wróblewski czy ty wiesz co mówisz: - nie ma priorytetu na światłach; samochody jadą a tramwaj stoi - nie ma automatycznych zwrotnic; motorniczy łomem przestawia rozjazd - nie ma nowych tramwajów, jakieś trupy jadą, - tramwaj jest pojazdem zeroemisyjnym, a nie ekologicznym. Przynajmniej do czasu gdy większość energi w Polsce jest produkowana z zupełnie nieekologicznego węgla. Także stawiasz na tramwaj tak po swojemu, trochę tak, a trochę nie. UE kasę daje to wziąłeś - ciemny lud może to kupi. Dalej gadaj takie głupoty, a emerytura za rok jest pewna :-)

 10. 10
  --2
  ~ Zrozum wreszcie
  Czwartek, 09.11

  Dyrektorku tramwajowy piszemy publicznie może to dotrze wreszcie do ciebie. Mamy dosyć trzesacych się budynków, hałasu tego złomu na szynach. Mamy prawo do odpoczynku w domu. Jeśli nadal będzie ten stan zablokujemy tory na amen. Masz nasze prośby i pisma w d.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2859518527985