Poniedziałek, 27.03.2023, Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ yataman
  Wtorek, 31.10

  teraz widzicie szanowny suwenerze kto to w tym PO siedzi? Donosiciele i folsdojcze do spoli z UBekami,SBkami,zlodzieje i banderowcy- najgorszy z mozliwych sortow. trzeba naprawde byc glupim i nie meic szacunku do swojej ojczyzny i siebie samego zeby glosowac na PO. wstyd i hańba ze w elblagu banderowiec przecina polska flage i otwiera rondo. to potwarz dla polakow. smeija sie te upasłe ryje z glupich polakow bo wiedza ze w nastepnych wyborach glupi elektorat znowu ich wybierze

 2. 2
  +5
  ~ Janko Muzykant
  Wtorek, 31.10

  Popatrzcie na te zdjęcia. Jeden samochód i rondo i to jakie ósemkowe. A jak człowiek jedzie na groby bliskich na Dębice, to przy koszarach trudno skręcić w lewo. Tam to rondo jest potrzebne.

 3. 3
  --7
  ~ Aposdh
  Wtorek, 31.10

  Wychodzi tzw.polska tolerancja...tak wszystkim wyliczacie , to po co jeździecie do Niemiec na roboty?.. i myjecie dupy za euro ?zabili milion y ludzi ...to wam nie przeszkadza? Jestem przeciw wszelkiemu zło i wojnom,ale siebie ,to już nie widzimy za czasów wojny?...no tak...czterej pancerni i pies....z "czystą kartą wojenną""żenujące..

 4. 4
  +4
  ~ Misiek
  Wtorek, 31.10

  Ale tu nie widać żadnego ronda

 5. 5
  +5
  ~ Minus
  Wtorek, 31.10

  A radni w innym polskim mieście nie pozwolili nazwać"Tarnopol". Banderowcy to banderowcy w historii wszystko napisane, a i pamięć jeszcze żyjących o nie ludzkich metodach mordowania, powoduje niezrozumienie tej decyzji.

 6. 6
  +5
  ~ jurek w.
  Wtorek, 31.10

  Do "wołyniak" Wcisło to Wcisło każdy widzi !

 7. 7
  +5
  ~ rr
  Wtorek, 31.10

  Wróblewski, kiedy pomnik ofiar ludobójstwa na Polakach przez ukraińskich ***ów z UPA? Zaprosisz na odsłonięcie tego, ukraińskiego sycza?

 8. 8
  --5
  ~ Do janko muzykant
  Środa, 01.11

  Widzisz. Tu jest rondo potrzebne caly rok, a tam gdzie piszesz to najwyrazniej tylko na 1 listopada. Poza tym dlaczego zakladasz, ze wszyscy sa takimi sierotami jak ty i nie umieja skrecic w lewo? Stad radze ci abys jezdzil komunikacja miejska i skrecal tylko w prawo.

 9. 9
  +3
  ~ kiler
  Środa, 01.11

  Łopaty w łapę albo worki układać urzędasy je.....ane!!!

 10. 10
  +2
  ~ bezrobotny
  Środa, 01.11

  , CZY NIE MOŻNA BYŁO TO RONDO NAZWAĆ" BOLEK " WIECIE O KOGO CHODZI ? O TEGO CO WYGRYWAŁ W TOTOLOTKA . ZADZWONIŁEM DO NIEGO ,ŻE MAM CHĘĆ Z NIM GRAĆ , A ON MNIE ODPOWIEDZIAŁ,ŻE TA KOLEKTÓRA ZOSTAŁO JUŻ ZLIKWIDOWANA. "

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97028207778931