Czwartek, 23.03.2023, Imieniny: Pelagia, Feliks, Zbyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kietowca autobusu
  Poniedziałek, 30.10

  Dlaczego uwazasz, ze rondo jest tragiczne? Jestem kierowca autobusu i uwazam ze jest swietnie wyprofilowane, biarac pod uwage topografie terenu jak i gabatyty pojazdow jakie tam sie poruszaja, a przypominam jezdzi tam 7, 16, 18, 30, 31, czyli 5 linii, z czego nr 7 kursuje w takcie ok. 15 min. Ktos pisal, ze to zadupie. No wlasnie widac jakie zadupie, na skrzyzowaniu o ktorym wspomnial adwersarz rondo na pewno by sie przydalo, ale na "zadupiu" jednak linii autobusowych jest wiecej. Poza tym, ulice niepodleglisci, konopnickiej stanowia element obwodnicy wschodniej. Jest to najkrotsza droga, aby dostac sie do dzielnic wschodnich miasta. Reasumujac, rondo jak najbardziej ok. Sciezki rowerowe to bubel jakich malo. Nazwa ronda kuriozum, partner polskie miasto anektowane przez ukraine, ktora czci banderowcow, ktorzy w bestialski sposob mordowali Polakow. Wstyd UM.

 2. 2
  +12
  ~ bob
  Poniedziałek, 30.10

  Trzeba bylo jeszcze ukrainskie pacholki przyozdobic rondo we flagi... Takie w jakie wasi ukrainscy partnerzy przyozdabiaja Tarnolol..czarno-czerwone.

 3. 3
  +11
  ~ ggfb
  Poniedziałek, 30.10

  Na rondzie ku czci solidarności jakaś tania tablica z blachy, a dla Ukraińców porządna tablica na płycie. wstyd

 4. 4
  +11
  ~ Wołyniak
  Wtorek, 31.10

  Co robi tutaj ten zgniły banderowiec Sycz??? Jakie ukraińskie miasto Tarnopol??? Tarnopol był, jest i zawsze będzie miastem Polskim, a nie żadnym ukraińskim. Został założony w 1540 roku przez Polaków, a nie żadnych nawet Rusinów. Bo także żadnych ukraińców, ani Ukrainy w tamtym czasie nie było, bo jedni i drudzy nie istnieli! Panie Wróblewski, jak pan śmie zapraszać na uroczystość otwarcia ronda nazwanego na cześć POLSKIEGO MIASTA województwa Tarnopolskiego, w Małopolsce Wschodniej, negacjonistę ludobójstwaWołyńsko-Małopolskiego i zaciekłego banderowca Miropna Sycza. Ten osobnik winien być tutaj ZAWSZE OSOBĄ NIEPOŻĄDANĄ, a jego osoba bojkotowana przez wszystkich. To skandal, by zapraszać na jakiekolwiek uroczystości tego banderowca.

 5. 5
  +10
  ~ Tarnopol
  Wtorek, 31.10

  miastem partnerskim - może UM oświeci mieszkańców na czym polega rzeczywista współpraca obu miast i dziwne , że CI wielbiciele banderowców z UM nie zostali zaproszeni do ICH partnerskiego miasta , kiedy 2 tygodnie temu w Tarnopolu odbyła się olbrzymia feta z okazji powstania 75 rocznicy OUN - UPA i SS - GALIZIEN - tych zbrodniczych organizacji

 6. 6
  +8
  ~ sycz ile chcesz
  Wtorek, 31.10

  Lud ratuje życie i mienie przed kataklizmem, a ciągle te same ryjki udające elblążan "otwierają" i "zamykają" coś w kampanii wyborczej. Wydawało mi się , że to rondo już dawno otwarto, tylko nic nie syczało wtedy. Kto z nich upamiętniał Tarnopol jako Polskę a kto jako miejsce "sławy i chwały" rezunów upa.

 7. 7
  +8
  ~ numer 1 ubermunsch grajdoła
  Wtorek, 31.10

  Ja sobie myślę, że na skupie złomu u Grzesia jest jedno wolne miejsce i ten facio o nie usilnie zabiega, bo dobrze się czuje w nieróbstwie - tu rzuci, tam rzuci, nic nie zbuduje, uśmiech do sera i rządzi. Niech go elektorat siczowy dalej wybiera i narzeka. Tylko obcy, nieznany mafii kandydat. Ślepy, głuchy, ograniczony w kierowaniu w limuzynie.

 8. 8
  --4
  ~ Janos
  Wtorek, 31.10

  "Elbląg ma piąte "partnerskie" rondo". A moglibyśmy mieć 6. Gdyby nie rondo ***ów Przeklętych

 9. 9
  +14
  ~ wołyniak
  Wtorek, 31.10

  Rondo otwierał znany rezun ukrainiec Miron Sycz to menda banderowska z PO, jego tatuś w kureniu "Mściciele" mordował na terenie Polski po wojnie polaków,dostał karę śmierci,chyba póżniej mu złagodzono wyrok.Pan Miron chwalił tatusia za jego dokonania ,możecie sprawdzić na internecie jego wypowiedzi!!Ja kiedyś rozmawiałem z tym rezunem kilkakrotnie w obecności Wcisły!!zapraszałem Sycza zeby pojawił sie pod pomnikiem w dniu 11 lipca [dzień ludobójstwa na Wołyniu] to ta menda Wcisło mówił żeby ze nną Sycz nie rozmawiał!!Niewiem kim jest Wcisło ale chyba nie polakiem!!!??

 10. 10
  +5
  ~ swoje chwalicie
  Wtorek, 31.10

  To są zabiegi o głosy rodaków z akcji wisła i przygotowania do fety upa, oun, ss galizien za rok w Elblągu, bo święta 16 dywizji już nie będzie , a więc tryzub zapanuje. Niezręcznie jest gloryfikować partnerstwo z głosicielami pochwały ludobójstwa chyba, że się jest jednym z nich.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90050911903381