Czwartek, 2.07.2020, Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Gagatek
  Środa, 22.03

  Hmmm.... zakaz skrętu - idźmy na całość - niech cała "Bema" będzie jednokierunkowa z zakazami skrętu na całej długości ;-) A tak na poważnie .... tylko obwodnica wschodnia jest w stanie rozładować korki .... ale w mieście zarządzanym przez ludzi o "wąskich horyzontach" obwodnica nie jest potrzebna. Ważniejsze jest logo, ratusz staromiejski, centrum kryzysowe, stojaki na rowery i inne ***uty.... Odkąd pamiętam - naszym miastem rządzą ludzie o mentalności wójta z zaściankowej gminy - którego jedyną ambicją jest kurczowe trzymanie się stołka.....

 2. 2
  +5
  ~ ZK
  Środa, 22.03

  Rozwiązanie jest jedno. Egzekwowanie przepisów ruchu drogowego w zakresie parkowania (czas żeby straż miejska zajęła się parkującymi na trawnikach i chodnikach) + Rozszerzenie strefy płatnego parkowania + realne wzmocnienie roli komunikacji miejskiej.

 3. 3
  +1
  ~ marko
  Środa, 22.03

  wyłączyć sygnalizację na ulicy Bema.

 4. 4
  +2
  ~ tofik
  Czwartek, 23.03

  Panie Prezydencie!. Czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tym łobuzem, który zdewastował nowy chodnik przy Martymonckiej?. Przecież to skandal, tyle naszych pieniędzy poszło w błoto!

 5. 5
  +1
  ~ Kiero.
  Czwartek, 23.03

  Powiem krótko i na temat - Elbląg odwołał Nowaczyka m.in za pomysł budowy obwodnicy Elbląg-wschód...która miała odciążyć właśnie tę arterie. Miało powstać połączenie Łęczyckiej z Jarem. Jak to mówią? Mądry polak...jak to szło?

 6. 6
  --1
  ~ wer
  Niedziela, 26.03

  pier..... się z tym swoim Nowaczykiem

 7. 7
  +1
  ~ Kopndek
  Wtorek, 28.03

  Jak widać władze miasta chcą iść po skrótach. Wprowadzenie zakazu skrętu w lewo,to żadne rozwiązanie.Może pracownicy Urzędu coś ciekawszego zaproponują mieszkańcom ???

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.