Piątek, 20.09.2019, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --11
  ~ Eg do nauczycielki
  Środa, 08.03

  Od 20 lat no mysle ze jednak nie tak dlugo.. poprostu jestescie zwyklymi nie robami. Zamiast pracować lepiej dzieciom do domu zadać jako pracę domowa.

 2. 2
  0
  ~ Stop KODniętej w dekiel !
  Środa, 08.03

  Typowy lewak bez pracy na usługach KOD. Sama innych chce umoralniać,a nie jest w porządku sama ze sobą. Obowiązek szkolnyprawnie iistnieje,prokurator by mógł ją za dupę i do paki za świadome łamanie obowiązującego prawa i nawoływanie do łamania prawa przez innych. Lewactwo i KODziarstwu stanowcze NIE !!! w Elblągu.

 3. 3
  +3
  ~ teżmatkateznauczycielka
  Piątek, 10.03

  obudźcie się, ludzie !!!! Tu nie chodzi olikwidację gimnazjów (co Was obchodzi, że masa gimnazjów będzie musiała oddać Unii kasę, nie? przecież to z NASZYCH podatków). Chodzi przede wszystkimo PROGRAM NAUCZANIA, czy wy tego nie rozumiecie?! zamiast rzetelnej wiedzy Wasze dzieci będą uczyć się tylko oLechu Kaczyńskim, Janie Pawle II, a nie o prawdziwej historii. Co Wy tu bredzicie, szkoda słów. A hejt na Angelikę jest tak obrzydliwy, że moim zdaniem, prokuratura powinna zająć się właśnie WAMI - Angela powinna Was pozwać za naruszenie dobrego imienia i za zastraszanie. Cholerni katolicy.

 4. 4
  0
  ~ matka
  Piątek, 10.03

  jak napisać takie usprawiedliwienie?

 5. 5
  --1
  ~ Zazula
  Piątek, 10.03

  Czytają komentarze tu cieszę się, że góruje tu rozsądek :) Pozdrawiam

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.