Niedziela, 22.09.2019, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Polak.
  Środa, 08.03

  hehe mieliśmy 10 marca wyjechać na wycieczkę ale w takim razie to przełożymy i moje dzieci tym bardziej pójdą do szkoły :)

 2. 2
  +7
  ~ Polak.
  Środa, 08.03

  hej widzę, że ta Domańska to tylko protestuje i strajkuje - w innym artykule chce strajkować 8 marca w "strajku kobiet" ;P hahahaha eh te lewactwo... ;)

 3. 3
  +7
  ~ bagyy
  Środa, 08.03

  Dlaczego nie strajkują w sobotę? taki też strajk zapowiada NZP na 31 marca to też piątek - to taki łącznie 3 dni wolnego. . Tym powinien zająć się już prokurator, zgodnie z prawem dzień roboczy jest dniem nauki dla dzieci. Konstytucja wyraźnie mówi, że to rodzic musi wysłać dziecko do szkoły. Nauczyciele niech sobie strajkują, ale po taki strajku to na bruk, robić się nie chce. Dosyć tego takie działania właśnie są na szkodę dzieci.Kiedy w końcu nasz Rząd zlikwiduje kartę Nauczyciela - dosyć przywilejów za nasz pieniądze.

 4. 4
  0
  ~ Janos
  Środa, 08.03

  Głupota ludzka nie zna granic. Wszelkiej maści protestantów pełni mimo, ze kraj katolicki.

 5. 5
  +6
  ~ obserwator
  Środa, 08.03

  Domańska jak widać lubi robić zawodowo dym i strajki, czy prokurator nie powinien z bliska przyjrzeć się tej paniusi ????

 6. 6
  +3
  ~ Buk
  Środa, 08.03

  Plątanie dzieci w spory polityczne. Przyłożyć dziećmi w rząd - brawo kto wymyśla? Moje idą do szkoły.

 7. 7
  +3
  ~ MatkaNauczycielka
  Środa, 08.03

  " Nie wykluczamy, że będzie to strajk generalny, czyli, że nie tylko dzieci nie będą przychodziły do szkoły, ale też i rodzice. " - To rodzice też chodzą do szkoły? Hmm... Rozumiem, że młodsze dzieci są przyprowadzane i odprowadzane, ale jeśli rodzice zaniechają realizacji obowiązku szkolnego przez swoje dzieci, to chyba w konsekwencji przestana pojawiać się w przedsionkach szkół, ale żeby od razu nazywać to strajkiem rodziców.... Ośmieszają się Ci protestujący pod każdym względem, to tylko mały przykład.

 8. 8
  +11
  ~ nauczycielka
  Środa, 08.03

  Ja jestem nauczycielką i nie mam zamiaru protestować, też chcę likwidacji gimnazjów i nie mam zamiaru tracić zajęć bez powodu. Boli tylko takie postrzeganie przez ludzi, po pierwsze zgadzam się, mamy wakacje i ferie, ale żadnego dodatkowego urlopu nie mamy, żadnych dni wolnych kiedy chcemy nie możemy brać. Po drugie, jeśli by ktoś pojechał na taką wycieczkę z dziećmi to zobaczyłby ten"wypoczynek" - odpowiedzialność i pilnowanie ponad 20 dzieciaków to naprawdę niełatwa rzecz, a już na pewno nie odpoczynek. Po trzecie, nie mam pojęcia kto to jest Pani Domańska i nie życzę sobie żeby mnie oceniano przez pryzmat tego co mówi ta Pani, absolutnie nie zgadzam się z tym co mówi. To nie nauczyciele robią zamęt tylko politycy którzy chcą coś ugrać na tej reformie. Ja chcę pracować a nie protestować

 9. 9
  --2
  ~ eg do nauczycielka
  Środa, 08.03

  Ja mam ta kie pytania po pierwsze ile pani zarabia? smialo jest pani tu anonimowa. Po drugie czemu pani nie jest szczera sytulacja z np sylwestra 2015 na 2016 wypadal z czwartku na piatek , a w poniedzalek wtorek i srode nie bylo juz zajec w wiekszosci Elblaskich szkol , w tym roku tak sie nie dalo dla was niestety bo w weekend przypadal, wiec tak robicie byle jak najmniej pracy a najwiecej krzyczycie gorzej niz pielegniarki. Wiec napewno w takich sytulacjach macie jakis urlop nie wieze ze siedzicie za darmo w domu. Co do wycieczek do mysle ze taka wycieczka jest lepsza niz jeden dzien z pracy na produkcji w zakladzie gdzie sie patrza na rece. Slusznie ktos zauwazy ze protesty sa w piatek wiecej wolnego.

 10. 10
  +3
  ~ mius
  Środa, 08.03

  Wygląda na to, że feministki pozazdrościły KODowi Kijowskiego i stworzyły Angelikę Domańską vel Kijowską... Czekamy teraz na oświadczenie Pani Angeliki nt. wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.