Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +49
  ~ M-6
  Piątek, 09.12

  Kto tych Komuchów tam ustawił ? Ten w czarnej skórzanej kurtce to typowy szpicel UB i SB ?

 2. 2
  +46
  ~ CCC
  Piątek, 09.12

  Strajk PZPR i sługusów Moskwy ? Polacy zobaczcie tak wyglądają konające czerwone Hieny ?

 3. 3
  +46
  ~ Obserwator
  Piątek, 09.12

  Jak patrze na te gęby na zdjęciu to sobie myślę. Czy ci ludzie postradali zmysły, że protestują przeciw wynikom demokratycznych wyborów. I jeszcze jak faryzeusze mówią, że oni walczą o demokracje. No nie, chyba ja otworzyłem stronę Tworek ze zdjęciami kuracjuszy.. Kiedyś słyszałem o takim przypadku, że zdrowemu człowiekowi kilku znajomych wmówiło chorobę i facet zachorował. Myślę, że mamy tu podobny przypadek tylko polityczny. Wmówioną im, że w Polsce zagrożona jest demokracja i oni uwierzyli. Jak taką przypadłość wyleczyć? Może ktoś wie. Ponoć już propagandzista Hitlera powtarzał. Kłamstwo powtarzane wielokrotnie, staje się prawdą.

 4. 4
  +54
  ~ Trond
  Piątek, 09.12

  13 grudnia będą świętować rocznice Pałowania i Mordowania Polaków ? A te UB-ckie Jełopy nawołują do Wojny Domowej? Elblążanie popatrzcie na tych agitatorów , to Milicja i SB ?

 5. 5
  +40
  ~ Psik
  Piątek, 09.12

  Ludzie opamiętajcie się nie idżcie na żaden STRAJK !!! Duda, Ziobro , Szydło w końcu robią porządek w tym kraju. Przez tyle lat byliśmy okradani. Wszyscy pójdą siedzieć włącznie z Rudzielcem z Brukseli na czele

 6. 6
  +35
  ~ wniosek
  Piątek, 09.12

  A czy mają zezwolenie na postawienie tej chatki? Co to jest jak każdy zacznie sobie stawiać zadaszenia, chyba trzeba mieć zezwolenie, tym bardziej, że przysłania to Pomnik. Gdzie jest Policja niech rozstawią sobie przy fontannie. To jest zniewaga tego miejsca.W końcu opamiętajcie się z PO i Nowoczesnej. Mamy demokratycznie wybrany Rząd,a to co robicie to przewrót. Trzeba było uczciwie rządzić , a sami zawłaszczyliście wcześniej prawie całe państwo i braliście co chcieliście. Sama spotkałam się z takim stwierdzeniem Ten kto nie z PO to nie ma nic do powiedzenia. Czego teraz chcecie, swojej demokracji, tego rozgrabiania państwa, ośmiorniczek i czego jeszcze? Nie głosowałam na PIS, ale szlag mnie trafia jak z państwa polskiego robicie hocki klocki.

 7. 7
  +30
  ~ ja
  Piątek, 09.12

  A nowoczesna wyciera sobie twarz tak ważną dla nas datą 13.12 i zorganizowała w PE debatę nad Polską właśnie w dniu 13.12.2016r. Targowica, ci pseudodemokraci z nowoczesnej, z kod i po chcą zniszczyć demokrację i nasyłają swoich przyjaciół lewaków na nasz kraj. Oj ciężko oderwać się od kryta. Boją się że wyjdzie prawda co wyprawiali w Polsce. To przecież oni chcą rozwiązać IPN.

 8. 8
  +34
  ~ do ja
  Piątek, 09.12

  W ostatnim swoim przemówieniu Tusk podkreślił, że dołoży wszelkich starań, żeby Niemcy byli wiodącymi w UE i że nie zagrozi im prawica, zrobi wszystko żeby utrzymać liberalny kierunek. Tusk , a kim On jest? niedługo Niemcy pogonią go gdzie pieprz rośnie. To Tusk zaprosił na pewno Petru i zorganizował to posiedzenie, to jego taktyka. Wie, że do Polski niema po co wracać, chyba, że na przesłuchanie.

 9. 9
  +27
  ~ My Polska
  Piątek, 09.12

  Im się wydaje, że Oni są silni, bo ich guru Tusk opluwa rządy PIS http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/tusk-rola-niemiec-w-ue-wzrosnie-trzeba-bronic-demoliberalnego-ustroju Nie jestem też za PIS, ale to co robi Nowoczesna i KOD to jest walka o władze, którą wygrał PIS. Oni dążą do przewrotu, a to powinno być karalne. Tak być nie może, chyba myślą , że jak Tuska pogonią z Brukseli to oni dadzą mu stołek w Polsce.Dalej prowadzą walkę, ale to już jest za długo, naród potrzebuje spokoju . Liberałowie to nic tylko z Polski zrobili ch...d...a i kamieni kupa. Ciekawa jestem o czym będą rozprawiali?. Jak obalić demokratycznie wybrany Rząd Polski? PO i Nowoczesna jako partie powinny być rozwiązane, jako zagrożenie dla Polski i Polaków.

 10. 10
  +32
  ~ klax
  Piątek, 09.12

  Balbuza i wszystko jasne.Gdzie go nie było.Wszędzie się pcha.Spadajcie od pomnika Solidarnosci resortowe dzieci jak najdalej.Nie prowokujcie nas antykomuchów.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1448218822479