Sobota, 4.12.2021, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kaniula
  Sobota, 29.10

  Torebka a"la CHANEL. Coz za faux pas. We Francji z miejsca grzywna 4 tys. euro za noszenie podrobki.

 2. 2
  --3
  ~ ell
  Sobota, 29.10

  ładna przychodnia

 3. 3
  +24
  ~ ccc
  Sobota, 29.10

  Klinika do trzepania kasy w szpitalu nie dowiesz się co ci dolega bo nie mają czasu i ochoty na zbadanie, ale w klinice za szmal to może nawet coś znajdą z pomocą sprzętu szpitalnego z którego skorzystają nieodpłatnie. "Lifeclinica zapewnia opiekę w dziedzinie m.in. stomatologii, rehabilitacji czy medycyny estetycznej." Podstawowa opieka zdrowotna da utrzymanie a te cuda estetyczne zarobek

 4. 4
  +16
  ~ lolo
  Sobota, 29.10

  A co na to pozostałe placówki ochrony zdrowia? POz-ty? Przecież dodatkowego finansowania na nasze województwo podstawowej opieki i innych świadczeń nie będzie. Jeśli ta klinika dostanie - to komuś NFZ zabierze pieniądze. Zgadzam sie z marianem - kto tam będzie sobie te poprawial urodę jak mlodzi poza Elblagiem a starzy nie mają kasy. Babciu - to już jest nie dobrze. Policz ile peozetów, stomatologów, tych od urody jest w naszym mieście!!!!!!!! Ludzie potracą pracę. Opamiętajcie się w końcu

 5. 5
  +19
  ~ pampi - ZAWADA
  Sobota, 29.10

  A już myślałem , że Pan Rudnicki wiceprzewodniczący Rady Miejskiej otwiera na Zawadzie " Centrum Rehabilitacji " która obiecał stworzyć ( https://www.youtube.com/watch?v=P_u0-ZL5gjQ ) , jak wiele innych rzeczy ....Szkoda jednak , że na razie z obietnic wymiernych , nic nie widać . ( : ( : A czas ...mija .

 6. 6
  +6
  ~ lolo
  Sobota, 29.10

  A co na to inne placówki zdrowotne w naszym mieście? kto na to pozwala? Przecież dodatkowego finansowania funduszu nie będzie na nasz region. Jeśli ta klinika dostanie kontrakt to komuś fundusz zabierze. Kto będzie korzystał - starzy - na pewno z emerytur- bo młodych już w tym mieście nie ma. Kto ma w tym interes? Babciu - policz ile jest u nas peozetów i ilu placówek stomatologicznych. Nowe miejsca pracy? Śmieszne . A ile osób będzie musiało stracic globalnie pracę. Tu nie ma naprawdę czego świętować.

 7. 7
  +20
  ~ Klinika życia
  Sobota, 29.10

  Lifeclinic ??? Czyli ta placówka jest nie dla Polaków ? A kiedy dla Polaków otworzy się Klinikę życia ?

 8. 8
  +21
  ~ MikołajRej
  Sobota, 29.10

  Lifeclinic ??? Czyli jest to klinika dla obcokrajowców, a kiedy dla Polaków otworzy się Klinikę życia ? "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "

 9. 9
  +5
  ~ mario
  Sobota, 29.10

  Zdjęcie 88... O dżizzzysss! Ale bym ją znieczulił...

 10. 10
  +22
  ~ wsdfghjn
  Sobota, 29.10

  A Jaś Fasola PO co tam przylazł?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.55267000198364