Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

Za nami oficjalne otwarcie Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica

29.10.2016, 07:00:27 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami oficjalne otwarcie Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica
Fot. Damian Nowacki

Wczoraj, 28 października odbyło się oficjalne otwarcie nowo powstałego w naszym mieście Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica. - Chcemy, aby od pierwszego pacjenta wszystko było perfekcyjnie organizowane i prowadzone – mówił Janusz Sędzikowski, chirurg specjalista.

Czym jest Lifeclinica? - Nasze motto brzmi: Jesteśmy dla Ciebie… Elbląskie Centrum Medyczne powstało właśnie dla każdego z nas, byśmy mogli cieszyć się pięknem życia w zdrowiu. Nasze Centrum to placówka, w której lekarze różnych specjalizacji współpracują ze sobą, aby zapewnić pacjentom jak najwyższy poziom leczenia – wyjaśniała Marta Siemońska, manager Elbląskiego Centrum Medycznego. - Od 1 listopada będziemy przyjmujmować pacjentów w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, zapewniającej bezpłatne leczenie. Osoby, które wybiorą swojego lekarza rodzinnego właśnie u nas, uzyskają bezpłatny dostęp do wybranych zabiegów rehabilitacyjnych.

Wśród bogatej oferty Lifeclinica zapewnia opiekę w dziedzinie m.in. stomatologii, rehabilitacji czy medycyny estetycznej.

To nie jest przypadkowa klinika. Tu będą wykonywane zabiegi po konsultacjach. Pacjent może uważać się za zdrowego, a może mieć ukrytą chorobę. Dokładny wywiad i przeprowadzenie dokładnych badań, a dopiero umówienie się na zabieg. Taka kolejność to podstawa. Nasze Centrum cechuje profesjonalizm

– mówił Janusz Sędzikowski.


Po raz pierwszy (ale wszystko wskazuje na to, że nie ostatni) ECM Lifeclinica było wczoraj wypełnione po brzegi. W oficjalnym otwarciu wzięli udział m. in. parlamentarzyści, samorządowcy, osoby związane z szeroko pojętą służbą zdrowia.

- Dosyć długo to dzieło się tworzyło, ale gratuluję panu prezesowi wytrwałości i dojścia do celu – mówił posłanka Elżbieta Gelert, która również jest dyrektorką Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. - Bardzo często osoby pytają, czy ta klinika będzie konkurencją dla szpitala. Moja odpowiedź brzmi: potrzeby zdrowotne są jak morze – są nieograniczone i myślę, że jest ich tak dużo, że i nasz szpital, i Szpital Miejski wraz ze wszystkimi przychodniami nie jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Chciałabym Państwu życzyć, abyście pomagali pacjentom, jak tylko będzie można. Klinika jest uzupełnieniem oferty medycznej u nas, w Elblągu.

Gratulacje na ręce właścicieli kliniki złożył także senator Jerzy Wcisła.

Każde nowe przedsięwzięcie cieszy, ale powstanie takiej kliniki nie można rozpatrywać z perspektywy popytu i podaży. Klinika działa w sferze naszego zdrowia. Od zdrowia zależy czy jesteśmy szczęśliwi. Specjalistyczny sprzęt, świetni fachowcy powodują, że my, w Elblągu, możemy czuć się bardziej szczęśliwi. Nasz komfort życia został podniesiony

– zaznaczył.

- Doskonały pomysł, świetna inicjatywa, serdecznie gratulację tym, którzy postanowili się zmierzyć z takim pomysłem i powstało piękne, przestronne, doskonale wyposażone Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica. Jest to znaczny sukces – dodał wicewojewoda Sławomir Sadowski.

Wśród gości była także dyrektor Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Grażyna Kluge. - Za naszym wieszczem Kochanowskim powiem „szlachetne zdrowie nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Myślę, że wtedy wszyscy trafiamy w takie miejsca, gdzie tej pomocy potrzebujemy i ją otrzymujemy – zaznaczyła. - Jestem przekonana, że do tego miejsca będzie można trafić nawet, gdy to zdrowie będzie w całkiem dobrej kondycji.

Głos zabrał także wiceprezydent Elbląga Jacek Boruszka.

Serdecznie gratuluję pomysłu i bardzo pożytecznej inicjatywy. Cieszę się w Elblągu można się rozwijać. (…)  W tym miejscu będziemy mieli dostęp do najnowocześniejszych technologii medycznych i to cieszy

– podkreślił.

Wczorajszego wieczoru gratulacjom nie było końca. Zaproszeni goście chętnie zwiedzili klinikę, zachwycając się jakością sprzętu. Jak zapewniają właściciele Lifeclinica, wraz z wysoką jakością sprzętu medycznego w parze idzie wysoko wyspecjalizowany personel. Elblążanom pozostaje tylko to sprawdzić.

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica, ul. Węgrowska 3, 82-300 Elbląg


 


 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 46

%76.1 %23.9


Galeria / Oficjalne otwarcie Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica ( zdjęć 71 )
Dodano: 2016-10-29 | Fot. 1-27 Damian Nowacki, Fot. Od 28 Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ babcia
  Sobota, 29.10

  ładne .usmiechnięte , dobrze ubrane ludzie , w elblągu , to nieczęsty widok , dobrze ,że jest konkurencja dla istniejących uslug medycznych , gdzie pacjent jest zbyt często traktowany jak za PRL - u . To także nowe miejsca pracy . I politycy PiS , obok PO , widac jednak można i trzeba rozmawiać dla dobra swojego miasta.

 2. 2
  +29
  ~ wiarus
  Sobota, 29.10

  A co tam robi mąż pani Kluge?

 3. 3
  --8
  ~ zachwycona
  Sobota, 29.10

  Piękna klinika

 4. 4
  +6
  ~ <DARWIN><<
  Sobota, 29.10

  POparcie PO, POpa, szatan wygoniony, musi być GIT!

 5. 5
  +20
  ~ Marian
  Sobota, 29.10

  Nie rozumimem dlaczego aż tyle nowych placówek się otwiera? i to wszystko z Narodowego Funduszu - z naszych składek, czy nie wystarczy odpowiednio zagospodarować Szpitale, przecież mieszkańców cały czas ubywa.

 6. 6
  +19
  ~ Marian
  Sobota, 29.10

  Ludzi w Elblągu ubywa , a u Nas nowe Placówki są otwierane, kto za to będzie płacił?

 7. 7
  +7
  ~ Kaniula
  Sobota, 29.10

  Torebka a"la CHANEL. Coz za faux pas. We Francji z miejsca grzywna 4 tys. euro za noszenie podrobki.

 8. 8
  +17
  ~ sz
  Sobota, 29.10

  oglądając zdjęcia można pomyśleć, że to beforek przed balem sylwestrowym.

 9. 9
  --5
  ~ ell
  Sobota, 29.10

  ładna przychodnia, powodzenia

 10. 10
  +6
  ~ pacjent
  Sobota, 29.10

  Można się dowiedzieć kto jest u was lekarzami rodzinnymi. Dziękuję

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1657989025116