Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ zwykłakobieta
  Czwartek, 29.09

  Trudno nie strajkować. Trudno być za koszmarem, jaki szykuje nam PiS. Porównywanie nas do hitlerowców itp. mowi wiele - o poziomie osób wypowiadających te zdania. Chętnie by nas zamordowali, czego nie ukrywają w wielu postach. Ale gdy staniemy się inkubatorami, mamy 9 mies. być własnością państwa. Jeśli poronimy - czeka nas sprawa sądowa. Zostaniemy zgwałcone - musimy wychować dziecko człowieka, który dokonał jednej z największej traumy, jaka może spotkać kobietę. Alimenty - ciekawe kto będzie płacić. Już teraz od "zwykłych" ojców trudno je egzekwować. Mając do wyboru życie kobiety czy dziecka, lekarz będzie mieć związane ręce - w końcu umrą oboje. Nie wiem, skąd pan Wilk ma te informacje,o 98%. z własnej głowy chyba. Ja mam pytanie - GDZIE I KIEDY dokładnie się skrzykujecie?

 2. 2
  +6
  ~ pampi - ZAWADA
  Czwartek, 29.09

  Mają Panie rację , nawet nie ma co tu komentować .

 3. 3
  --12
  ~ ostrzeżenie
  Czwartek, 29.09

  Strajkujecie kobitki ale pamiętajcie są łamistrajki - możecie pożałować :-)

 4. 4
  +4
  ~ yil;
  Czwartek, 29.09

  Brawo, Elblążanki!

 5. 5
  --7
  ~ bozi
  Czwartek, 29.09

  A jakież to mieszkanki Elbląga się skrzykują? - bo ich nazwisk w artykule nie ma. Są za to nazwiska posłów, którzy nie wstydzą się swoich poglądów, w przeciwieństwie do tych pań najwyraźniej.

 6. 6
  --9
  ~ swojak
  Czwartek, 29.09

  ONA TEMU INNA DAWAC BEZ DETKI NIE POWINNA . NAJBARDZIEJ ZACIETRZEWIONE PRZECIW TEJ USTWAIE SA OSOBY U KTORYCH W MOZGU ROZWINELY SIE TYLKO KOMORKI ODPOWIEDZIALNE ZA POPED I TO WSZYSTKO - WIECEJ NIE BEDZIE WIEC ATAKUJA ZDROWA CYWILIZACYJNA USTAWE . SZKODA CZASU ABY IM CO KOLWIEK WYJASNIC TO NIE ICH WINA ZE IM SIE MOZG NIE WYKSZTALCIL

 7. 7
  +1
  ~ Kobieta polska
  Niedziela, 02.10

  Jestem elblążanką i właśnie ustaliłam z koleżankami, że idziemy na marsz. Nie wiem, czego nie rozumie pan komentujący rzekomo propagandowy tytuł, skoro nie jest w nim napisane, że idą "wszystkie elblążanki". A co niektórym komentującym współczuję smutnego braku zainteresowania sprawami dziejącymi się we własnej ojczyźnie, skoro uważają, że to protest za aborcją na życzenie, a nie z bardzo poważnych powodów. Proszę najpierw poczytać, a potem się wypowiadać.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95311307907104