Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (57)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ stary elblążanin
  Wtorek, 09.08

  Dla ścisłości to siedem osób i nie wiadomo czy z Elbląga. Bardzo proszę nie utożsamiać tych kilka osób z wszystkimi mieszkańcami Elbląga.

 2. 2
  0
  ~ Maruda z PRL
  Wtorek, 09.08

  A ile to pieniędzy chcecie wydrzeć inwestorowi,wy NIBY TO EKOLODZY? Pojawiają się tam "ekolodzy" SZANTARZYĆI ,gdzie inwestor chce stworzyć nowe miejsca pracy.Gdzie jest ten ZIOBRO ,KTÓRY POWINIEN KIBITKAMI WYŁAPYWAĆ i WYWOZIĆ to dziwne towarzystwo "ekologów"

 3. 3
  0
  ~ wniosek
  Sobota, 13.08

  A co Putin zrobił z takimi ekologami, pamiętacie? W prostu sposób chyba rozwiązał problem.

 4. 4
  +1
  ~ malkontent
  Sobota, 13.08

  OZE jest dobre ale tylko wtedy gdy nie jest z niemieckich, amerykańskich czy duńskich fabryk zlokalizowanych w Azji lub ch.. wie gdzie i zakupione w Polsce w cenach jakby zostało wytworzone w Europie zachodniej. Nie mamy fabryk, nie mamy zaplecza naukowo badawczego, i cudownym sposobem kapitału na rozwój branży.Wysłaliśmy na zmywaki potencjalnych fachowców. Jesteśmy tylko rynkiem zbytu ubogim z paskarskimi cenami Szkodliwość konwencjonalnych źródeł energii jest dość umowna i wynika ze strategii marketingowej zachodnich korporacji. USA nie przejmuje się propagandą i produkuje najwięcej syfu na świeci ale jako że jest ojczyzną pieniądza rozwija też ekologiczne źródła ale decyduje zawsze opłacalność "biznesu" a nie pier.... które ktoś wyczytał lu usłyszał w internecie

 5. 5
  0
  ~ skandal
  Niedziela, 14.08

  Dwuwodorek tlenu - składnik kwaśnych deszczy w pożywieniu. Czym nam zagraża? Związek ten stosowany jest w dużych ilościach przede wszystkim w przemyśle spożywczym. Ze względu na powszechne zastosowanie przy produkcji pożywienia, napojów, ale też nagminne stosowanie w przemyśle ciężkim dostaje się on do środowiska. Trafia głownie do rzek i innych akwenów wodnych.Dwuwodorek tlenu to główny składnik kwaśnych deszczy oraz jeden z czynnik powodujących erozję. W atmosferze jest głównym gazem cieplarnianym, mającym największy wpływ na temperaturę na ziemi. Jeśli substancja ta dostanie się do płuc, może spowodować śmierć. Dwuwodorek tlenu znaleziono w guzach pacjentów umierających na raka.

 6. 6
  +1
  ~ do elologów
  Poniedziałek, 15.08

  A nie wiecie, dlaczego Niemcy chcą kupić w Polsce kopalnie? Bo Niemcy puszczają ile chcą do atmosfery, to taka niemiecka uczciwość. Wystarczy przejechać Ich zagłębie Ruhry, no ale taka jest polityka. Żeby nie dać się oszukiwać , to robić swoje co dla kogo na dzień dzisiejszy jest korzystne. Zieloni to też biznes, prawda.

 7. 7
  0
  ~ Antoni El
  Środa, 03.08

  Samo im się ogrzewa mieszkanie i woda z kranu leci i prąd ze ściany dochodzi.... To można bezmyślnie zaprotestować przeciwko wszystkiemu :-( Dzisiaj nie chcą elektrowni, jutro wesprą strajk przeciwko podwyżkom energii. "Towarzystwo" robi właśnie wszystko aby nic nie robić, jak wcześniej z pewnością. Region nie bez przyczyny odstaje gospodarczo od reszty kraju.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9232439994812