Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Klient
  Środa, 25.05

  Luksfer kiedyś mówiono że do sanatorium można jechać tylko raz i ze są limity . A właściciel sklepu Adaś z kochasia jeździ co roku a do tego zatrudnia kobietę która zawsze jest na zwolnieniu a jest w pracy .

 2. 2
  +9
  ~ Jamaleg
  Środa, 25.05

  Zgłaszamy projekt na budżet " obywatelski . Ustawienie parkomatow na dziedzincach um na ratuszowej i starym miescie . Kto za kciuk w górę.

 3. 3
  +1
  ~ luksfer
  Czwartek, 26.05

  Skoro "Klient" ma taką wiedzę (z magla może ?), to powinien spełnić swój obywatelski obowiązek i powiadomić odpowiednie władze oficjalnie, nie anonimowo. A swoją drogą do sanatorium można jechać również za swoje, prywatne środki płatnicze. Limit korzystanie z sanatorium tez jest inny. Pozdrawiam.

 4. 4
  +2
  ~ jan-49
  Czwartek, 26.05

  do LUKSFERA jak masz znajomosci to wszystko zalatwisz nie wiedziales o tym?

 5. 5
  0
  ~ luksfer
  Czwartek, 26.05

  Do "Jana-49" . Wydaje mi się, że wszystkie tematy są mi znane. W dobie wolnorynkowej swobody same znajomości i inne koneksje już nie wystarczają. Za tzw. "friko" spraw nie załatwisz. A nie warto ryzykować kasy, jak można legalnie kupić dany towar czy produkt. Czasy się zmieniły, to nie Białoruś. Pozdrawiam.

 6. 6
  0
  ~ Mariusz
  Czwartek, 26.05

  Luksfer w D.Pie byłeś G.won wiesz .

 7. 7
  +2
  ~ luksfer
  Czwartek, 26.05

  Do "Mariusza" . A skąd ta wiedza. Zapewne z własnego doświadczenia. Może ktoś zdradził Ci swoje sekretne sposoby na załatwienie tych i podobnych spraw. Piszesz głupstwa, brzydko o Tobie to świadczy. Może Ty widziałeś to "g" tam w "d" chyba, że w swojej. Jeżeli rzeczywiście posiadasz taką wiedzę, to jesteś świadkiem przestępstwa, lub jego uczestnikiem. Zachowaj ostrożność i rozwagę.

 8. 8
  +2
  ~ Mariusz
  Czwartek, 26.05

  Luksfer to chyba kat na idiotow lub turban

 9. 9
  +1
  ~ MMM
  Środa, 01.06

  Całkowity zakaz parkowania ? To jest rozwiązanie !

 10. 10
  0
  ~ swojak
  Czwartek, 02.06

  PANIE SPECJALISTO OD KOMUNIKACJI I MARKETINGU JUZ ZES SIE WPIERW SKOMNIKOWAL CO KOMU ILE I ZA ILE A TERAZ POD PRZYKRYWKA UMOZLIWIENIA PARKOWANIA CO ZA IDIOTYZM I TO 27 LAT PO PRLU WYKLUL SIE POTOMEK PZETPERU KTOREGO PRIORYTETEM JEST DOBRO NARODU POSTAW SOBIE SPECJALISTO KOMUNIKACYJNY TE PARKOMETRY NA SWOJEJ POSESJI ZAMIAST CALKOWITY ZAKAZ NA CALEJ DLUGOSCI TO WEZMIE TAKI KASE ZA ZESZPECENIE PIEKNEJ TRASY BULWAROWEJ UTRUNI PLYNNOSC W RUCHU POJAZDOM I PIESZYM DA PRZYWLEJE MAJETNYM NA TAKA DESTRUKCJE O KASIE NIE WSPOMNE O PRZEPRSZAM PANIE JA CIMNY CHLOP NIE POJMUJE E TO DLA DOBRA NAS MAS A NIE DLA DOBRA WAS KLAS jureczku senatorze TU SENATOR NAM NIE POMOZE O MOJ BOZE KARZDY ORZE JAK MOZE- TOWARZYSZE POMOZECIE BO NIE ROZUMIEJA KMIECIE

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.