Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 21.05

  Dowiemy się dopiero w poniedziełek to raz Miny "konferujących " świadczą same za siebie i nawet nie stać ich na dobrą minę do złej gry. A co do wpisu Rolnika to świeta racja - ale podejrzewam że wszytkie te inwestycje kosztowały tyle co remont pałacyku w którym urzęduje Jerzy Wcisła to po pierwsze , spodziewam się że na Biłorusi znajdziesz z tysiąc podobenych wiosek gdzie coś pobudowano i to pewnie nie wiele gorzej niż u ciebie a po trzecie budowa dróg w Polsce jest najdrożswza w Europie - zapewne niema to nic wspolnego z wziątkami jakie koledzy na urzędach biora od kolegów na biznesie i zapewne nie temu ma słuzyć debilne prawo jakie Pan Komorowski podpisuje bez zmróżenia oka a pod którym potem jęczą obywatele których potem prosi o głos za tym by mogł dalej nas tłamsić i degradować ?

 2. 2
  +4
  ~ v1
  Czwartek, 21.05

  O i jest Pan Mariusz Lewandowski. Łatwo mu udzielać rad,wygłaszać opinie choć sam nie potrafi odpowiedzieć czy odbywał kare pozbawienia wolności czy nie.Takiego mamy trybuna elblaskiego. Śmiechu warte. Ani odważny ani powaażny. Co do wyborów niech wygra lepszy. Demokracja rządzi się swoimi prawami. Bez względu kto wygra jestesmy winni szacunek głowie państwa. Opluwać najłatwiej, dyskutować na argumentya nie na emocje i pomówienia - znacznie łatwiej. Panie ML proszę odpowiedzieć na pytanie zadawane od miesięcy.Pozdrawiam

 3. 3
  +3
  ~ k8649
  Czwartek, 21.05

  i kto to mówi , kto ?????????????????????

 4. 4
  +1
  ~ Obserwator na emeryturze
  Czwartek, 21.05

  Nie mają argumentów to Plują i Szczują (PiS). Oskarżenia bez podania faktów to potwarz. Z tego kłamstwa trzeba się spowiadać. Będę głosował na tych co w Elblągu i powiecie dużo zrobili (Dworzec i plac Dworcowy, droga krajowa S22, droga powiatowa, modernizacja dróg w Elblągu, wodociągi i kanalizacja wsi elbląskich itd, itd). Prezydentem winien zostać Komorowski.

 5. 5
  +1
  ~ Do Lewandowskiego
  Czwartek, 21.05

  Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz pojęcie o tym co piszesz jak kura o gwiazdach. Broń nas Boże przed takimi fachowcami. Głosuję naKomorowskiego.

 6. 6
  +3
  ~ do @Obserwator na emeryturze
  Czwartek, 21.05

  Czy to akurat prezydent RP remontował dworzec i plac przed nim, drogi i wodociągi? Puknijże się w łeb, człowieku! A skoro juz tak konkretnie chcesz szukac zasłużonych dla sprawy, to przypomnij sobie kto był prezydentem, za którego czasów powstał plac Dworcowy i który załatwił z PKP Polski Dworzec remont budynku stacji w Elblągu. Henryk Słonina. A co on ma wspólnego z PO? Tyle że PO go wygryzła ze stanowiska a następcą został Grzegorz Nowaczyk z PO, którego następnie mieszkańcy miasta pogonili w referendum. Głosuj sobie na Komorowskiego i agituj za nim, skoro taką odczuwasz potrzebę ale rób to ze zrozumieniem świata na którym zyjesz!

 7. 7
  +3
  ~ ELBLĄG 1959
  Czwartek, 21.05

  SZANOWNA PANI GELERT WŁAŚNIE POTWIERDZIŁA PANI W SWOJEJ WYPOWIEDZI ŻE JEST PANI Z PLATFORMY I ZAWSZE BĘDZIE PANI NA NIĄ GŁOSOWAŁA . TO POTWIERDZA JEDNO ŻE NIE ZALEŻY PANI NA POLSCE TYLKO NA PARTII.KIEDYŚ TEŻ GŁOSOWAŁEM NA PO I WIERZYŁEM ŻE BĘDZIE DOBRZE.PRZEZ 8 LAT NIE ZROBIONO NIC BY POPRAWIĆ WARUNKI DO ŻYCIA ZWYKŁYCH OBYWATELI.TERAZ BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA DUDĘ.

 8. 8
  +2
  ~ lukasz
  Czwartek, 21.05

  Gdyby Pani miał trochę taktu i przyzwoitości to by się lepiej nie pokazywał publicznie i wygłaszała takie bzdety !!!!! Czy Wy sądzicie , iż Elblążanie to patologia , nieuki i imbecyle .Wieszcz pisał - Skończ Wać wstydu oszczędź "

 9. 9
  +1
  ~ klik
  Czwartek, 21.05

  Obowiązek, obowiązkiem ale przymus chyba byłby wskazany. Wprowadzić odplatnosc za nieuczestniczenie w wyborach. Kara finansowa rozwiąże problem frekwencji.

 10. 10
  0
  ~ Polak
  Czwartek, 21.05

  heh klik - można po innych komentarzach tutaj stwierdzić z całą pewnością, że to wyborca PO - no i zobaczcie jaki to wyborca "miłujący wolność" - nie dość, że chce tą wolność zabrać, to jeszcze chce karać i przykręcać obywatelom kolejną śrubę - takie właśnie jest cale PO i jego wyborcy... Nie zmieni się aby ludzie chcieli sami i czuli, że głosując przyczyniają siędo zmian na lepsze - POwce dalej będa kradli, a jak im zabraknie, to zerżną ostatnia koszule z okradanych, bo nie chcą iść głosować (a najlepiej na nich)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.