Niedziela, 24.01.2021, Imieniny: Felicja, Rafal, Tymoteusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Polak
  Środa, 20.05

  a tutaj najlepszy dowód na to jak Komorowski maksymalnie lekceważy wyborców Kukiza i na tyle jego propozycji o debatę z jego udziałem albo jego dziennikarzy i jego wyborców, Komorowski lekceważąco odmawia - Duda zgodził się na wszystkie warunki Kukiza: http://niezalezna.pl/67244-czas-minal-bronislaw-komorowski-ma-gdzies-wyborcow-pawla-kukiza "„Sztab p. Bronisława Komorowskiego nie odpowiedział na Waszą propozycję w żadnej z oficjalnych – formie. Teraz ‪#‎PotrafiszPolsko‬ wyciągnąć wnioski już sama...”

 2. 2
  --4
  ~ Rolnik
  Środa, 20.05

  W ostatnich trzech latach wykonano w mojej wsi: - drogę powiatową - Pogrodzie - Brzezina - Huta Żuławska - Przybyłowo, - wodociąg wiejski w Brzezinie, - podłączenie ścieków do oczyszczalni w Tolkmicku. Ludzie wierzcie w fakty a nie utopię PiS. Będziemy głosować na Komorowskiego.

 3. 3
  +8
  ~ Polak
  Środa, 20.05

  Rolnik - więc racje miał Sawicki minister rolnictwa nazywając rolników frajerami (bo nie chcieli sprzedawac jabłek po 40 groszy)? Jak sie widzi takie wpisy jak Twój to sie mu przestaje dziwić, ze tak o was powiedział i jeszcze mu za to na nich zaglosujcie...

 4. 4
  +8
  ~ Do @ROLNIK
  Środa, 20.05

  To powinien byc standart, to o czym piszesz, na wsi, a nie luxus. W nagrode Pocaluj w dupe Bronka.

 5. 5
  +7
  ~ mius
  Środa, 20.05

  ~Rolnik : napisałeś o wsi , a może też napiszesz o WSI ?

 6. 6
  --11
  ~ Fakty mówią za siebie.
  Środa, 20.05

  Co by nie mówić o Komorowskim, to dla Polski ryzykował wiele, za komuny siedział w więzieniu. A pan Duda jaką ma biografię - pomagał SKOKom w wyprowadzeniu pieniędzy, ściśle współpracował z Ziobrą (mąż Barbary Blidy to potwierdził) teraz dowiadujemy się, że od 9 lat blokuje etat na UJ i jednocześnie dorabia sobie na innej uczelni. Twierdzi, ze za zgodą Uniwersytetu Jagiellońskiego, ale UJ nic o tym nie wie. Kto mówi prawdę? W czasie debaty zarzucił Komorowskiemu kłamstwo, kiedy ten przytoczył jego słowa. Potem okazało się, że rzeczywiście to powiedział (dopłaty dla rolników, emisja gazów). To są niestety fakty. Kandydat Duda zachowuje się jak dzieciak, który idzie w zaparte. Nie ten format.

 7. 7
  +14
  ~ opus
  Środa, 20.05

  chcialbym zobaczyc mine gelert i wcisly w niedziele wieczorem gdy dowiedza sie ze bronek przestal byc prezydentem

 8. 8
  +9
  ~ pampi - ZAWADA
  Środa, 20.05

  " Co by nie mówić o Komorowskim, to dla Polski ryzykował wiele, za komuny siedział w więzieniu " wielu siedziało , wielu było pobitych , wielu emigrowało z kraju aby nie skończyć w piachu ale Oni o tym nie wspominają ani słowem . POwiada się , że " Krowa , która głośno ryczy mało mleka daje "

 9. 9
  +17
  ~ konieczgelerotwa
  Środa, 20.05

  POsłanka Gelert broniła gwałcicieli do ostatniej kropli krwi i ciekawe, ile jeszcze przypadków zatajono, bo wielka pani udupiła sprawy biednych dziewczyn! Koniec z tym babolem!

 10. 10
  +14
  ~ Aktywność POsłanki
  Czwartek, 21.05

  Aktywność poselska Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu Liczba wypowiedzi: 14 Interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących, oświadczenia Interpelacje, którym nadano bieg 22 Zapytania, którym nadano bieg 6 Pytania w sprawach bieżących 1 Ani sowa o Elblągu. Tak Gelertowa dziala dla miasta. Możesz sprawdzić tu sam: http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/posel.xsp?id=099&type=A

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.68543314933777