Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ pieszy
  Wtorek, 19.05

  A za jazdę jak kre...tyni po chodniku gdzie nie ma ścieżki????? za przejazd przez przejście dla pieszych gdzie nie wolno jechać rowerem tylko zsadzić tyłek i przeprowadzić?????

 2. 2
  +7
  ~ PATRZ DZJĘCIE
  Wtorek, 19.05

  To jest wkoncu ta ścieżka rowerowa czy jej nie ma przy ul.Teatralnej? Ścieżka ropwerowa jest , znak na niej zezwala na jazdę rowerem, zaś znak obok zaprania jazdy rowerem. Znaki wzajemnie się wykluczają. Czy tumani stawiający znaki w Elblągu nie myślą, jak znaki stawiają?

 3. 3
  +4
  ~ E-g
  Wtorek, 19.05

  A co robić z kolarzami którzy nie jeżdżą po ścieżkach dla rowerów tylko po jezdni !

 4. 4
  +4
  ~ mieszkanka
  Wtorek, 19.05

  Jak dalej jechać rowerem gdy ścieżka rowerowa na chodniku się urywa.Jak jechać rowerem.Takich ścieżek w mieście jest dużo .Nie wiem kto tak to projektował ale jak jadę rowerem to bym chciała dojechać do celu a nie lawirować między przechodniami bo nie ma dalej ścieżki rowerowej! Niech ktoś kto to projektował ruszy głową i dokończy te ścieżki rowerowe.

 5. 5
  +1
  ~ do E-g
  Środa, 20.05

  pisz petycje do niedacznika wroblewskiego. to miedzy innymi on w duzej mierze odwiada za te badziewne scieski rowerowe z polbruku ,z wysokimi kraweznikami niczym nieddzelone od piesych przez ktore ci kolarze musza jezdzic po jezdni. gdyby sciezki rowerowe byly projektowane dla wszystkich typow rowerow to nie byloby problemu. ci pseudowlodarze typu wroblewski porobili sciezki rowerowe dla rowerow MTB z oponami nie wezszmi niz 2.0. wezsze oponki wpadaja w szpary miedzy plytami na fromborskiej co grozi uszkodzeniem sprzetu oraz utrata zdrowia. teraz juz wsz dlaczego jezdza po jezdni a nie chodnikiem? sciezka na lgionow tez ma za wuysoki krawezniki nieudolnie wyciosane mlotkiem.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96683788299561