Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (46)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ prowincjusz
  Sobota, 17.01

  To porozumienie będzie z górnikami czy związkowcami? W obecnej sytuacji finansowej kopalń interes związkowców jest zupełnie inny niż interes górników i kopalń.

 2. 2
  +4
  ~ to
  Sobota, 17.01

  To teraz wypad ze stołków cały rząd .Przez was te straty i stracony czas wszystkich na Śląsku.

 3. 3
  +7
  ~ Kakox
  Sobota, 17.01

  Dzięki Merkelowej tam sie dostał .Za lizanie jej i całej unii d.Polska nieważna .Wazna kasiora dla siebie i swojej rodziny zarobiona w Brukseli.

 4. 4
  +9
  ~ pampi - ZAWADA
  Niedziela, 18.01

  " Rząd PO-PSL - troskliwy czy cyniczny? " - nieudolny... a PSL to partia , która z każdym utworzy koalicję byle nie wnikać w obsadę , działanie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa itp .

 5. 5
  +5
  ~ Żałka
  Niedziela, 18.01

  Ani słowa o tym jak to porozumienie wygląda i na czym polega ten wynegocjowany program naprawczy. Bo jeżeli tylko na tym że dalej będą czynne nierentowne kopalnie, dalej będą zatrudniani zbędni ludzie, zarządy dalej będą tak liczne i tak wysoko uposażone, w każdej kopalni będą na etatach zatrudnieni działacze wszystkich 250 związków zawodowych a państwo będzie przelewało z pustego w próżne byle do wyborów, to są jaja a nie porozumienie. Znana pijarowska taktyka Tuska odsunąć złe problemy jak najdalej od siebie, dalej jest stosowana ze szkodą dla Polski.

 6. 6
  +2
  ~ Piłat
  Niedziela, 18.01

  A mnie się zadaje, że Polska znowu "nierządem stoi". Jedne grupy zawodowe ( tu: górnicy ) zdobywają przywileje ( trzynastka, czternastka, piórnikowe, barbórkowe, wcześniejsze emerytury , 24 miesięczne odprawy , gwarancje zatrudnienia i czort wie co jeszcze ) kosztem innych. Statystycznemu Kowalskiemu płacącemu podatki , nikt nie dopłaci, nikt nie zagwarantuje pracy . Tu , nad tym " porozumieniem" to raczej płakać trzeba ! Zero sprawiedliwości i zero moralności. Ryle górą - jak za komuny !

 7. 7
  +4
  ~ powiec
  Niedziela, 18.01

  Najlepiej zorganizowane w Polsce są grupy zawodowe mające różne przywileje na koszt reszty podatników. Mogą oni strajkami, demonstracjami i zadymami skutecznie sterroryzować i zastraszyć każdy Rząd i resztę społeczeństwa. Będzie to trwało tak długo, aż nie zorganizuje się silna i liczna grupa ludzi, która będzie się Domagała zniesienia przywilejów wszystkich grup zawodowych i zrównania wszystkich obywateli Polski w prawie! Stop przywilejom i rozdawaniu publicznych pieniędzy!

 8. 8
  --1
  ~ A CO WY NA TO???
  Niedziela, 18.01

  TAK NAS WIDZĄ ....... https://www.youtube.com/watch?v=3Uz3ZOst3vU

 9. 9
  +1
  ~ @A CO WY NA TO???
  Niedziela, 18.01

  NIEZŁE ,NIEZŁE ...SZKODA ŻE W POLSCE NIKT TAK MU NIE WYGARNOŁ

 10. 10
  +2
  ~ sreowiec
  Niedziela, 18.01

  Przedewszyskim jest to nie/rzad bandycki i pejsaty pełen czosnkowych dziadów""""

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0741000175476