Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Leper jest już bezpieczny
  Środa, 10.12

  Świnie ze szczytów władzy mając tyle za uszami nie odmówią żadnej "prośbie" obcych.

 2. 2
  0
  ~ o bespiecznej wolsce
  Środa, 10.12

  "Pod koniec lipca br. Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł, że Polska ma zapłacić po 100 tys. euro zadośćuczynienia za naruszenie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka Palestyńczykowi Abu Zubajdzie i Saudyjczykowi Abd al-Rahim al-Nashiriemu. Zubajdzie przyznano dodatkowe 30 tys. euro zwrotu kosztów. Obaj twierdzą, że w latach 2002-03 zostali - za przyzwoleniem polskich władz - osadzeni przez CIA w tajnym więzieniu w Polsce, gdzie CIA miała ich torturować." - wolnoć, dymokracja, prawa człowieka.

 3. 3
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 11.12

  Sukcesów Pani Koseckiej jakoś nie dostrzegłem przez ostatnie 4 lata ale faktem jest że uzyskała poparcie około 1000 osób co jednak nie czyni z niej ani osoby mądrej ani autorytetu w żadnej dziedzinie. Likwiadacjia Komisji jest smutną konstatacją z jej działań - likwidacja basenu i zero reakcji , utonięcia w okolicy i zero reakcji , cztery ofiary śmiertelne na Cieplicówce i zero reakcji walka z dopalaczami przez apele a nie przez ustawienie przed sklepami monitoringu. Komisja Bezpieczeństwa nie dbała ani o bezpieczeństwo ani o jakość samorządu co faktycznie sama Pani Kosecka pokazała najlepiej . Nie rozumiem Elblążan w jakim celu wybierają do Rady osoby nie znające podstaw prawa i nie szanujące praw obywateli .

 4. 4
  0
  ~ był sobie
  Piątek, 12.12

  Lewy jednak z toba jest coś nie tak .Pogorszenie postępuje .Kiedy referendum albo cos w tym stylu Możesz odpowiedzieć jaki jest twój wpływ na ograniczenie bezrobocia w Elblagu ,na pozyskanie inwestorów ,na poprawę funkcjonowania służby zdrowia ,na ograniczenie bezdomności na aktywność w wyborach i tak by można wymieniać ......Ty po prostu na nic nie masz wpływu nic nie zdziałałeś i na dzień dzisiejszy nic nie znaczysz Był sobie Pan ML

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99607992172241