Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Do @-uyl.
  Wtorek, 09.12

  macie dość Koseckiej to PO jaką cholerę ją do Rady Miasta, Elblążaki, wybraliście POnownie? Z troski by miała za co budowę domu dokonczyć ?

 2. 2
  +1
  ~ idzik
  Wtorek, 09.12

  W Elblągu pracuje prawie 400 policjantów, przy średniej krajowej 259 na 100 tysięcy mieszkańców. Czyli w Elblągu jest nadmiar policjantów, to chyba nic dziwnego, że elblążanie czują się bezpiecznie. To po co jeszcze nam dodatkowo Straż Miejska????

 3. 3
  --2
  ~ rambo
  Wtorek, 09.12

  Maria K. SUPERMAN w spódnicy, tylko Ona i jej EGO jest w stanie nas obronić od złego czy to WILKA, czy to WRÓBLA Uwaga Uwaga NADCHODZI ............ Maria K.

 4. 4
  --5
  ~ TERAZJA
  Wtorek, 09.12

  Felieton napisała osoba. która w wyborach samorządowych odniosła duży sukces. Zatem uważam, że wie, co pisze. Natomiast sfora kundelków, która tej osobie nie od dziś zazdrości, anonimowo ujada. Gdyby owe kundelki miały rozum, pomyślałyby raczej, co tak naprawdę dzieje się za kulisami elbląskiej Rady Miejskiej. Ale kundelki ślepo nienawidzą i ani się obejrzą, jak obudzą się z ręką w ekskrementach. Czytajcie ze zrozumieniem, a nie przez okulary zazdrości i nienawiści. I wyciągajcie wnioski, zanim znowu rozpiszecie referendum.

 5. 5
  +6
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 09.12

  Pani radna martwi się że kasa ucieka. Trzeba dbać o dobro ogółu a nie tylko pani radnej.

 6. 6
  +8
  ~ Kosecka nie pajacuj!
  Wtorek, 09.12

  Furia Marii pt.:"JA KOMISJA, NIE POZWALAM "- video w linku:https://www.youtube.com/watch?v=DLXvVRanUrY Zobaczcie , kochane Elblążaki, komu powierzyliście POnownie los miasta. czemu nie myśłeliście przy urnie...DURNIE !?

 7. 7
  0
  ~ głlupota i nic wiecej
  Wtorek, 09.12

  jaro chyba jesteś napity - bo wulgaryzmy poszły w ruch - możesz za te obelgi mieć problemy .Szczekaczki się właczyły .Bezimienni słabi ludzie .Nie każdy jest taki odważny jak radna

 8. 8
  --1
  ~ A1
  Wtorek, 09.12

  Wybierajcie dalej takich "radnych", a będziemy wybierać burmistrza w tym miasteczku...

 9. 9
  --1
  ~ polska walcząca
  Środa, 10.12

  Gwarantem bezpieczeństwa jest praca, godna płaca i możliwość rozwoju, sprawiedliwe prawo, jego egzekwowanie. "Policja, Wojsko, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Straż Miejska", to nie są gwaranci bezpieczeństwa, to są służby mundurowe na usługach władzy.

 10. 10
  +1
  ~ Leper jest już bezpieczny
  Środa, 10.12

  Jestem tym zszokowany; za pieniądze złamaliśmy konstytucję - powiedział Bodnar. Wiąże on te fakty z ujawnieniem w styczniu br. przez amerykańską prasę, że Polska miała dostać od USA 15 mln dolarów w zamian za tajne więzienie CIA na swym terytorium. - Po tym raporcie prokurator generalny nie musi już czekać na pomoc prawną z USA, bo tę pomoc właśnie otrzymał poprzez ten raport - dodał Bodnar. - I można wreszcie skierować akt oskarżenia i wniosek do Komisji odpowiedzialności konstytucyjnej - powiedział. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bodnar-raport-ws-cia-zawiera-akt-oskarzenia-wobec-polski/ztp25

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93226408958435