Sobota, 21.05.2022, Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +28
  ~ a na kogo?
  Poniedziałek, 21.07

  Człowieku a na kogo głosować, na ciebie? Jeszcze jeden zakompleksiony chłopina. Czy w Elblągu naprawdę nie ma normalnych ludzi?

 2. 2
  --5
  ~ Magda Umer
  Poniedziałek, 21.07

  Pan Falkiewicz pisze pięknie ,udając,że z polityką nie ma nic wspólnego.Coś się pomieszało człowiekowi ,każdy należy do kogoś,do czegoś.Nie ma wolnego człowieka,który by nie popierał jakiejś tam partii,ugrupowania społecznego.Proszę więc nie pisać Panie Falkiewicz,że nienależy Pan do nikogo.Ogłaszam Pana WIELKIM KŁAMCĄ i OSZUSTEM!!! jEDYNY MOŻLIWY KANDYDAT NA REZYDENTA TO JANUSZ NOWAK Z SLD.Czy się to komu podoba czy nie, Lewico partio prorodzinna i prospołeczna ,obejmij władzę w Elblągu,bo Miasto upada.Dla tych co będą próbować mnie obrażać,napiszę tak-Jestem kobietą lewicową ,oddaną społeczeństwu w którym żyję,tu mieszkam i widzę miasto piękne,które powstało za czasów prezydentury SLD.Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego wyboru w listopadzie 2014 roku.

 3. 3
  +9
  ~ samca
  Poniedziałek, 21.07

  Kto to, ten powyżej?

 4. 4
  --14
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 21.07

  Cóż za prześliczne grono wzajemnej adoracji nam się tu zebrało ... Absolutnie bezpłciowi cytatorzy , dyletanci emanujący furią , głupim hajterstwem. I jak kochani lenie możecie nie opluwać personę rozorywującą społecznie tyranię utartych wytartych ziomkostw żerujących na naszych portfelach ?

 5. 5
  --15
  ~ serdecznie pozdrawiam
  Poniedziałek, 21.07

  Popieram głos p Falkiewicza. Wybrani zależni wyłącznie od głosów wyborców mogą być znacząco bardziej spolegliwi. Partyjne czołowe dupki i tak mają 100% szans wejścia do władz, ale po co nam jeszcze ich przy ***sy. Człowiek nie umoczony może nieopatrznie wpaść na pomysł że uczciwa praca dla społeczności to najlepszy sposób zachowania intratnej posady stwarzającej możliwości. Nie wiem czy p Falkiewicz czy p. X lub Y są coś warci, ale uważam że niektórych radnych z powodzeniem można by nimi zastąpić. Mielibyśmy szansę sprawdzić czy to pospolite d?pki, czy może coś mają do zaoferowania. Koszty i tak poniesiemy. Nie zmieniając partyjnych klik stoimy w miejscu.

 6. 6
  +27
  ~ wiza
  Poniedziałek, 21.07

  Pan Falkiewicz w samouwielbienie popadł? Już nie dobry ten pan Wilk, bo nie tak miało być panie Falkiewicz? Przed wyborami żeś się pan obudził? A jeśli pan uważasz, że w Polsce nie ma demokracji, ... to Białoruś czeka.

 7. 7
  +9
  ~ żartowniś ??
  Poniedziałek, 21.07

  Pan Lewandowski napisał : " Absolutnie bezpłciowi cytatorzy , dyletanci emanujący furią , głupim hajterstwem. " pisał Pan o sobie ?? Bez obrazy i złośliwości ale... czytając.....( - ) pańskie wypowiedzi na elblag, net , elblag24 i amatorską działalność dziennikarską to wychodzi , że... TAK .

 8. 8
  +12
  ~ Psychiatra
  Poniedziałek, 21.07

  Przecież to debil.

 9. 9
  +11
  ~ Maciej Wiśniewski
  Wtorek, 22.07

  Czy wy piszący na tym forum nie widzicie,że zbliżają się wybory samorządowe i Falkiewicz przebiera nogami,aby się pokazać?Ciekawi mnie jedna rzecz-z jakiej to partii będzie chciał wystartować w wyborach do samorządu w listopadzie?Ja to bym się bał takiego wsadzić na listę kandydatów ,bo więcej zła uczyni ,niż dobra.Na pochybel z cwaniakami!!!

 10. 10
  --18
  ~ Mariusz Lewandowski
  Wtorek, 22.07

  Panie Wiśniewski gdyby głupcy umieli latać byłbyś Pan w pól drogi na Marsa a Pana psychicznie upośledzony PO-przednik pewnie już w okolicy Alfa Centauri. Pani Magdo a gdzie się zaczyna polityka ? Dla mnie w chwili gdy ktoś zaczyna brać kasę z publicznej kiesy za nic poza pustym gadaniem. Pani Kandydat nie miał dość przyzwoitości na uczczenie minutą ciszy ofiar "Cieplicówki" i proszę wybaczyć jest Pani kobietą szaloną . POrozbawiajcie mnie Panowie dalej może jeszcze paru wiejskich geniuszy się odezwie ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.7787618637085