Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ eliza
  Czwartek, 16.01

  Zgaduj zgadula - jaki wyrok dostanie sk. PIERWSZY opluwacz WSZYSTKICH........10 czy 16 zawiasy ? Pogubić sie można w tym temacie .Pogratulować w szczególności można PROKURATURZE i WYSOKIM SĄDOM że wychodowali taki "plew"

 2. 2
  +6
  ~ xxl
  Czwartek, 16.01

  jura... a co napiszesz o miszkaniu Pana Wilka od prezydenta Słoniny. Historia kołem sie toczy.

 3. 3
  +2
  ~ co nas te wasze g... obchodzą, komu ta wiedza potrzebna i do czego
  Czwartek, 16.01

  Przypominamy ważniejsze jest od jakich progów płacimy podatki a nie jaki procent. Kwota wolna od podatku wynosi w UK 9440 funtów i od tego dochodu nie płaci się żadnego podatku. To równowartość około 47 tys. zł. Natomiast w Polsce kwota wolna od podatku nadal wynosi tylko 3091 zł. Jest to 15 razy mniej! W Wielkiej Brytanii najbiedniejsi nie płacą podatku dochodowego tylko otrzymują wsparcie finansowe.W Polsce natomiast podatek dochodowy niszczy małe Polskie firmy rodzinne bo kwota wolna od podatku praktycznie nie istnieje.Odpowiednik Polskiego ZUS na Wyspach to 60 złotych miesięcznie i można zawiesić jego płacenie. W Polsce natomiast ZUS to około 1000 złotych i nie możliwości go nie płacić.Jeśli przedsiębiorca w Polsce zarobi 1000 złotych i zamiast zapłacić ZUS da dzieciom jeść to jest prz

 4. 4
  +12
  ~ D.
  Piątek, 17.01

  A Pan S. B-K też ma swoje za uszami. Nosił Sebastian razy kilka ponieśli i Sebastiana. I bardzo dobrze. Opisywać afery innych to potrafi, a niech napisze o swoich.

 5. 5
  0
  ~ Mni
  Piątek, 17.01

  A ja sie pytam na jakich warunkach pan Tomasz przeją wille na ul Żeromskiego jako prezydent miasta .jak dla mnie to jest sprawa. Też nie czysta ,

 6. 6
  --7
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 17.01

  Willę podobno nabył legalnie od spadkobierców właściciela nie jest jasna sprawa wykonania przyłącza przez EPEC. Może pracownicy EPECU wyjaśnią kto to łącze wykonał i kto za nie zapłacił bo mi brak czasu na zajmowanie się wszystkim . Co do etyki dziennikarskiej to anonimowość zastrzega informator natomiast nie jest informatorem funkcjonariusz samorządowy w randze radnego. Pan Wilk złożył w tej sprawie interpelację i generalnie i treść interpelacji i odpowiedzi winna być podana do publicznej wiadomości. A co do Leszka to badał tą sprawę dość dokładnie jako doświadczony w prawie samorządowym prawnik i nie jest tajemnicą że poczynione ustalenia przekazał na konferencji prasowej w tej sprawie. Oj drodzy myślcie zanim coś napiszecie bo akurat o co jak o co ale o anonimowość informatorów EG24 dba

 7. 7
  +4
  ~ Obserwator
  Sobota, 18.01

  Panie Lewandowski Mariuszu, zaczynanie tekstu od słowa "podobno " to jakaś kpina !! Albo pisz pan sprawdzone informacje ,albo nie pisz pan wcale , bo to co pan próbujesz tu uskuteczniać to są zwykłe ploty i manipulacje... Poszedłeś pan w konkury z kuchejdą ? On wylądował w Sądzie za pomówienia, więc nie idź pan tą drogą !

 8. 8
  --3
  ~ gość
  Sobota, 18.01

  Lewandowski uwierzył w swoją siłę ;) chce być kimś a jest śmieszny .

 9. 9
  +4
  ~ słuch
  Niedziela, 19.01

  Każdy ma prawo do obrony swojego dobrego imienia. Kibicuję T. Lewandowskiemu. Niech Wilk tłumaczy się ze swojej brudnej kampanii referendalnej.

 10. 10
  --1
  ~ -Słuch do
  Niedziela, 19.01

  Tomasz Lewandowski niejest bez winy a może powinno sie przypatrzeć bratu Arkadiuszowi lewandoskiemu ja bierze kase za prowadzenie bez wystawiania faktur jako inspektrowaniu od spraw hydrałlicznych .prosze niech każdy sie wypowie co miał z nim kontakt przy zakładaniu gazu .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92817401885986