Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (66)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Nowa Prawica
  Sobota, 16.02

  Dobrze ze bedzie logo, ale powinni tez popracowac na smakiem piwa, bo nie jest zbyt rewelacyjny. Poza tym to absolutny skandal ze piwa EB nie mozna dostac w miescie skad sie wywodzi - czyli w Elblagu. To troche tak, jakby z Gdanska zniknal Neptun. Gdybysmy byli jedynym miastem w Polsce, gdzie mozna kupic piwo EB, to byla by to na pewno spora atrakcja (mozna by zrobic jakis elblaski odpowiednik Oktoberfest).

 2. 2
  --2
  ~ DO EB-lag
  Sobota, 16.02

  DO EB-lag - Słuchaj pajacu z pod budki z piwem. To, że ludzie wyjeżdzają do pracy w UK nie czyni ich gorszym od Ciebie brudasie. lepiej jest wiec kraść a niżeli pracować na zmywaku w UK? Znam parę osób, które znają świetnie tabliczkę mnożenia jeżeli o to chodzi i potrafią utrzymać siebie i rodzinę , mieć auto i dom plus oszczędności jakich ty w życiu sie nie dorobisz. Gdyby Ci stary lub znajomy nie załatwił roboty to byś im niósł bagaże do samolotu za 2 złote które przeznaczyłbyś na wino lub klej flecie. Teraz przemyśl co zrobiłeś u umrzyj pedale :)

 3. 3
  +5
  ~ r
  Sobota, 16.02

  Staram się pić Specjal z powodu lokalnego patriotyzmu, ale zaczyna mi tego patriotyzmu brakować. Kiedyś, jeżdżąc po Polsce byłem dumny jak prawie wszędzie pito i chwalono elbląski Specjal i EB. Nawet na sponsorowanych imprezach Żywca rozlewacze piwa po kryjomu pili Specjal.

 4. 4
  +1
  ~ QAZ
  Sobota, 16.02

  @Nowa Prawica: szkoda, że nie odróżniasz herbu od loga. Druga sprawa myślisz, że ludzie w Polsce pamiętają skąd było EB - otóż nie. Wiedzą, że było takie piwo, niektórzy kojarzą hasło "czas na EB" i to wszystko. Trzeba się pogodzić z tym, że EB nie ma na rynku polskim i tyle. W planach jest Pub Specjal może uda się tam wprowadzić EB. EB jako browar zaczął się "kończyć" jak zaczęły się problemy z prawem australijskich właścicieli w Australii.

 5. 5
  +3
  ~ wawa
  Sobota, 16.02

  Dokładnie Australijczycy mogli starać się puchar w budowaniu firmy na kredyt. Tworząc różne spółki sprzedawali sobie browary np. Gdański Hevelius. Spółka Brewpole posiadała 25% rynku polskiego piwa (browary: Elbląg, Braniewo, Leżajsk, Warka, Łańcut) i potrzebowała finansowego zastrzyku i mocnego partnera i dlatego pojawił się Żywiec z Heinekenem. Jednym słowem przerobili skarb państwa.

 6. 6
  +9
  ~ Ajax
  Sobota, 16.02

  "Na wykorzystanie na etykiecie herbu Elblągu Grupa Żywiec uzyskała zgodę Miasta" a może powinno być odwrotnie? Ale nie było - jak zwykle najprostsze i najlepsze rozwiązania dla promocji Elbląga są za trudne dla jaśnie nam panującego pana prezydenta. Brawo Grupa Żywiec! Herb to herb a jakiś tam ślimak.

 7. 7
  +1
  ~ Kufelek
  Sobota, 16.02

  SPECJAL to siki !!!Tego nie da sie pic.Nawet żule wala Tatre a specjal im nie samkuje!

 8. 8
  +2
  ~ Z Gdańska
  Sobota, 16.02

  kufelek, żule wolą tatrę bo jest tańsza; oni nie zwracają uwagi na smak. Ja lubię SPECJAL, moim zdaniem to nie są siki, to dobre piwo. Moją opinię podziela wielu moich kolegów z wydziału ETI Politechniki Gdańskiej. Na naszym wydziale i nie tylko SPECJAL TO PIWO STUDENTÓW.

 9. 9
  0
  ~ hej wawa
  Sobota, 16.02

  ...kilku nie musi pracować z rodzinami do końca świata i jeden dzień dłużej:)

 10. 10
  0
  ~ specjal
  Sobota, 16.02

  http://www.zywiectrade.pl/upload/binaries/opakowania/special_nowy/specjal_jasny_pelny_puszka_500ml.jpg http://www.zywiectrade.pl/upload/binaries/opakowania/special_nowy/specjal_jasny_pelny_butelka_500ml.jpg

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98083901405334