Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ~ sese Mów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
  Piątek, 14.09

  No to Ja się pytam ? Może kolejna gwiazda MO generał będzie ***ział w stołek bo tylko to umie jak ten gumiak wywalony !!!!!!!!!!!!!!!!!!. Grzegorz !!! Jedyny twój plus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Tylko nie zatrudniaj tego drugiego d****a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 2. 2
  0
  ~ Elbląg To Patologia Władz !!!!!!!.
  Piątek, 14.09

  Na ten czas to Ja się pytam ? Kiedy rodzinki MO staranczaków i święcickich gwiazd milicyjnych odpowiedzą przed Sądami za bandyckie czyny ? Kierowaniem policją Polską w celu wyłudzeń odszkodowań i innymi czynami zabronionymi. Przypomnę tylko jedną sprawę kiedy funkcjonariusz policji z drogówki poddał się dobrowolnie karze chroniąc w ten sposób swoich chlebodawców bo oni tak jemu kazali. Sygn. akt II K 563/06. Jak długo bandyci wytrzymacie np. marlenka bruni telefonistka.!? Tylko niech się nie spotka z szaleńcem samobójcą w piątek po 16 godzinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 3. 3
  0
  ~ Bandyto Spadaj Na Wieś
  Piątek, 14.09

  Ten śwencicki to gnom z Pogrodzia tuman nad tumany gumofilc wróg Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Ochroniarz swojej żonki debilki ze wsi jak on wspieracz bandytki wszelakiej gnom nad gnomy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 4. 4
  0
  ~ klekot i klekotka
  Piątek, 14.09

  czyli niby ten kurduplowaty żabojad - emeryt co to generalskie lampasy ma teraz przy piżamie ? Litości - to jego poprzednikiem był ten słynny bolo co to w mundereczku ze slubna meldował się pokornie //bo tylko tyle się naumiał/>< u ks. Bronka na Rawskiej i ten go zatwierdził na komendanta i to był najbardziej komediowo-groteskowy z kierowników komendy miasta

 5. 5
  0
  ~ sese
  Piątek, 14.09

  ~ Elbląg To Patologia Władz !!!!!!!.człowieku o co ci chodzi. Piszesz jak chłop po 5 klasach podstawówki. Jaka marlenka telefonistka? Jaki szaleniec po 16.00. Szkoda to czytać tylko zaśmiecacie komentarze. ~ Bandyto Spadaj Na Wieś kolejny mondry (celowo), Chcesz kupę zrobić a tu siku? Stres? Problem z właściwym układem zdania. Nawalone wykrzykników a treści to niewiele.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6375000476837