Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Kolejne zmiany w elbląskim magistracie. Miasto szuka następcy Krzysztofa Święcickiego

13.09.2012, 09:00:44 Rozmiar tekstu: A A A
Kolejne zmiany w elbląskim magistracie. Miasto szuka następcy Krzysztofa Święcickiego
Krzysztof Święcicki tu w roli prezesa EKS Start Elbląg (fot. AŻ)

Niebawem Miasto wyłoni nowego dyrektora Departamentu Zarządzania Kryzysowego. Krzysztof Święcicki, który pełnił tę funkcję do tej pory, odszedł na emeryturę. To nie jedyny konkurs na stanowisko urzędnicze, który zostanie rozstrzygnięty w najbliższym czasie.

Oferty w konkursie na dyrektora Departamentu Zarządzania Kryzysowego napływały do elbląskiego magistratu do 3 września. Obecnie Miasto jest na etapie wyłaniania zwycięzcy, niebawem powinien być zatem znany wynik naboru.

Do zakresu obowiązków osoby, która obejmie stanowisko, poza prowadzeniem prac podległego Departamentu, będzie należało między innymi kierowanie działalnością sił obrony cywilnej miasta oraz zapewnienie ich udziału w realizacji zadań na rzecz sił zbrojnych w akcjach zapobiegania i zwalczania pożarów, powodzi, katastrof i klęsk  żywiołowych. Szef Departamentu Zarządzania Kryzysowego sprawuje również w imieniu Prezydenta Miasta nadzór nad Komendą Miejską Policji i Państwową Strażą Pożarną oraz  merytoryczny nadzór nad Strażą Miejską.

To nie jedyny konkurs na stanowisko w Urzędzie Miejskim, który zostanie rozstrzygnięty w najbliższym czasie. Miasto po raz kolejny ogłosiło nabór na nowo utworzone stanowisko Kierownika Biura Prezydenta. Przypomnijmy, że wcześniejsze próby obsadzenia tego stanowiska nie powiodły się. 10 września zakończył się termin składania ofert w konkursie na stanowisko Dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej. Jego obecny szef, Rafał Gruchalski zapowiedział, że zwalnia stanowisko z końcem września z powodów osobistych.

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ złośliwy
  Czwartek, 13.09

  Karierowicze już czekają w blokach startowych, bo nikt ceniący samego siebie nie weźmie udziału w tych konkursach. Obecne władze, z regularną wprost częstotliwością, dają sygnały, że nie dostatecznie porozumiewają się z mieszkańcami miasta, tracąc na poparciu i, co gorsze, na szacunku.

 2. 2
  +4
  ~ elblążanin
  Czwartek, 13.09

  Grześ obsadza wszystko swoimi totalny nepotyzm MAFIA!!!!!!!!!!!!!!!!111

 3. 3
  +3
  ~ anonim
  Czwartek, 13.09

  Okręt tonie trzeba uciekać

 4. 4
  +12
  ~ Tomek, E-g
  Czwartek, 13.09

  Przecież p. Święcicki był na emeryturze za czym Kolega Słonina zawezwał jego w celu dorobienia do emerytury. Ilu w urzędzie pracuje emerytów mundurowych i blokuje miejsca pracy ??? Chcieli iść na emeryturę ? To niech wypoczywają na niej. Czy wśród cywili brak ludzi odpowiednich bez układów ???. Pytanie do AŻ z info.pl !! Ilu urzędników przyjął do pracy w ratuszu p. Prezydent Nowaczyk od momentu objęcia tego urzędu.??? Odpowiedź proszę podać do publicznej wiadomości ??? Czy to trudne pytanie.????????

 5. 5
  +7
  ~ Taxi czeka na Dyr.Dep.
  Czwartek, 13.09

  INo i teraz powrót do korzeni - czyli postój Taxi na ul. Krótkiej czeka.

 6. 6
  0
  ~ ww
  Czwartek, 13.09

  przecież od paru dni "elbląska ulica" opowiada, że GN wstawia na to stanowisko znane nazwisko z wojska, zainteresowani wiedzą kogo

 7. 7
  0
  ~ wwww
  Czwartek, 13.09

  bedzie gjenerał:) tytuł powinien brzmieć miasto już dawno ma następcę święcickiego!

 8. 8
  +1
  ~ inc
  Piątek, 14.09

  a czy jako emeryt bedzie daej w zarzadzie eks start... czy ta posada bedzie dobrym dodatkiem do emerytury w dalszym ciagu?

 9. 9
  +1
  ~ Gwiazdy MO Gumiaki
  Piątek, 14.09

  To na którą emeryturę odeszła ta gwiazda MO ? Na kolejną ? Na ten dzień czekałem !

 10. 10
  0
  ~ sese
  Piątek, 14.09

  Ludzie nic nie wiecie a piszecie. Jakie wojsko się pytam? Kto wam to powiedział? Skąd wiecie kto złożył dokumenty na konkurs?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2098360061646