Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ kukuryźnik
  Środa, 20.06

  suń po torach i zwrotnicach, Stanisławie Wójcicki. Zerwanej trakcji :)

 2. 2
  --5
  ~ tomi
  Środa, 20.06

  na co i poco to komu.

 3. 3
  +1
  ~ Bezdomny nie alkocholik 53
  Czwartek, 21.06

  Ja się pytam ile to kosztowało Miasto Elbląg . Chciałbym mieć taki wagon na działce pozdrawiam władze miasta . W Elblągu dla normalnych ludzi jest brak mieszkań ludzie chcą pracy lecz jej nie ma Panie z MOPS są wypasione i tłuste dorobione na ludzkiej krzywdzie brak jakiejkolwiek pomocy . Jak nazbieram na bilet to pojadę tym kombatantem myślę że do tego czasu będzie linia na Dębicę!!! Pozdrawiam .

 4. 4
  --2
  ~ xemen
  Czwartek, 21.06

  Brawo dla radnej Koseckiej. Pokazała, że radni dwoje pomysły, projekty mogą wdrożyć w życie. Fajnie, że radna Kosecka wdrożyła swój projekt w życie. Mieszkańcy miasta będą mogli poznać historie ważnych mieszkańców Elbląga.

 5. 5
  --2
  ~ `
  Czwartek, 21.06

  Czy to ważne ze ludzie nie maja pracy? Ważne ze Mario Kosecko nakleiła parę literek na tramwaj i się lansuje od paru miesięcy jakby zrobiła coś pożytecznego. W UM nie powinno być internetu bo stad się biorą te wszystkie pozytywne opinie.

 6. 6
  --4
  ~ Poldek
  Czwartek, 21.06

  A może tak obie radne zapłacą za nazwy nadane tramwajom, byłaby to piękna inicjatywa godna naśladowania a nie na koszt podatników. Takich rzeczy na czyjś koszt to wiele można nawet papugować z Gdańska. Brrrrrr

 7. 7
  --4
  ~ pomyślcie i poprawcie
  Czwartek, 21.06

  To nazwisko na tramwaju to powinno być obok numeru tramwaju na dodatek powinien być obok nazwiska herb Elbląga.Jak nie wiecie to pora odwiedzić Gdańsk i popatrzeć jak tam to zrobiono.W Elblągu wszystko się robi na odwał.

 8. 8
  --4
  ~ bezmózgowie
  Czwartek, 21.06

  Nazwisko umieszcza się na górze nad szybą i do tego herb miasta a nie na szybie ,to się popisaliście .Ktoś obcy pomyśli że to nazwa trasy tramwajowej.POPIERAM wpis -pomyślcie

 9. 9
  --7
  ~ Zosia
  Piątek, 22.06

  SUPER!!! O Bosche, jak ja sie cieszę, ze kochana Pani Radna Maria Kosecka przeforsowała te Uchwałę. Jestem taka podniecona i szczęśliwa. Brawo, brawo, brawo! Tyle lat czekałam na tę Wiekopomną Chwilę z zapartym tchem i stolcem. Wszyscy Elblążanie czekali. Teraz chciałabym aby jeden tramwaj został nazwany imieniem naszego Pana Prezydenta. Niedawno czytałam w innym elbląskim portalu raport o szaletach miejskich. One nie mają swoich patronów :-(. Pani Mario, najdroższa!! Ochrzcijcie te przybytki, jakże przeciez nam wszystkim potrzebne i pożyteczne, nadajcie im imiona zasłużonych radnych albo innych wysokich urzędników z Ratusza. Tak czy siak ludzie widząc waszą pracę i jej efekty leją z was, to niech leją tez i na was!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.77267408370972