Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (57)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ TakiSobieJa
  Piątek, 30.03

  NIKT tego nie zauważył. Dla mnie to logo przedstawia plemnik w pozycji łonowej. :-)

 2. 2
  +3
  ~ zniesmaczony
  Piątek, 30.03

  Idąc śladem, wytyczonym przez władze miasta pytam, kiedy zacznie się promocja Zulaw Wislanych, Kanalu Ostrodzko - Elblaskiego, Wyzyny Elblaskiej... ? Władze Elbląga, pozbywając się polskich znaków diaktrycznych, nie szanują mieszkańców miasta i regionu, historii, a przez to i samych siebie. Niech się nie dziwią, że coraz szerszy krąg obywateli ich nie szanuje. Jestem przekonany, że posty pod tym artykułem przelewają czarę goryczy, która nie ma nic wspólnego z frustracją ich autorów, a są wyrazem dezaprobaty dla takiego traktowania ich tożsamości. I niech nikt nie używa argumentów, że lepiej jest coś robić, niż siedzieć w necie i złośliwie komentować kolejną, rewelacyjną inicjatywę elbląskich władz, bo nie sztuką jest narobić się po łokcie i nic nie mieć, tylko nie robąc za wiele, mieć wszystko, co do życia jest potrzebne

 3. 3
  0
  ~ ekolog
  Piątek, 30.03

  Komentarz zablokowany z powodu naruszenia regulaminu!

 4. 4
  +4
  ~ JaŻem
  Piątek, 30.03

  Do Zniesmaczony: promujmy co mamy: KANAŁ ELBLĄSKI i WYSOCZYZNĘ ELBLĄSKĄ. Nie mamy kanału ostródzko-elbląskiegoi i wyżyny elbląskiej.

 5. 5
  +4
  ~ znafca
  Piątek, 30.03

  Do "zniesmaczony" nie ma czegoś takiego jak "kanał ostródzko-elbląski"!!! Jest tylko KANAŁ ELBLĄSKI! Ludzie weźcie się w końcu douczcie prawidłowehj nazwy Kanału i nie "róbcie we włąsne gniazdo"! Tak przy okazji Elbląg lezy nad rzeką Elbląg a nie nad Kanałem!

 6. 6
  +16
  ~ zniesmaczony
  Piątek, 30.03

  Przyznaję, że popełniłem błąd, za który wszystkich przepraszam. Na usprawiedliwienie dodam, że poniższy post pisałem lekko wzburzony tym, co przeczytałem w wiadomości powyżej. To jednak nie zmienia perspektywy, która zbliża nas do momentu, gdy władze rozpoczną promocję Kanalu Elblaskiego, Wysoczyzny Elblaskiej i Zulaw Wislanych.

 7. 7
  --74
  ~ obiektywny
  Piątek, 30.03

  bardzo ładne logo, niestety nie dla ludzi prymitywnych, a tych na forach jest najwięcej, to logo was nie promuje bo ono nie jest dla was ciemniaki

 8. 8
  +10
  ~ Czyżby?
  Piątek, 30.03

  >obiektywny(?) > a ty czasem nie masz na imię Agnieszka? Kotlińska lub Nowak z firmy 2BA lub IPC Consulting?? W każdym razie TO logo na pewno może wzbudzac pozytywne konotacje. U osób, które pobiorą za nie wynagrodzenie z kasy UM w Elblągu.

 9. 9
  +19
  ~ były_mieszkaniec_elbląga
  Piątek, 30.03

  Według mnie to logo nawiązuje do "Spirali Dziadostwa"

 10. 10
  +15
  ~ w
  Piątek, 30.03

  "Elbląg przyspiesza" - żeby tylko mieszkańcy nadążyli za Elblągiem.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.76382899284363