Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (57)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ ps
  Piątek, 30.03

  Takie loga to moje dziecko w przedszkolu rysuje ---no faktycznie interesujące. Tak trzymać kochana władzo nie za ambitnie bo to przecież boli.

 2. 2
  +20
  ~ ww
  Piątek, 30.03

  to ślimak czy mięsny jeż?

 3. 3
  +19
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Piątek, 30.03

  Najlepsze jest to o nowoczesności języka polskiego bez archaicznych polskich znaków, będących widocznie w mniemaniu PO prezydenta Grzegorza symbolem zacofania, zaprzaństwa i konserwatyzmu. Pójdżmy dalej, Grzegorzu! Zacznijmy tworzyc miejskie dokumenty językiem młodzieżowego slangu z czatów internetowych i smsów. elblag jest OK. prez to spoko ziom. urzad miasta jest spox nom lol slimaczki sa wporzo. szacun. PS. Hasło "Olsztyn przyspiesza" używał obecny prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz podczas swojej kampanii wyborczej. Zbyt nieodległa to przeszłośc aby o tym powszechnie nie pamiętano. Jeśli już opieramy się na pomysłach z przeszłości, sięgajmy po takie, które nie są dostępne w internecie, np ELBLĄG ROŚNIE W SIŁĘ, A LUDZIE ŻYJĄ DOSTATNIEJ.

 4. 4
  +13
  ~ łyżwa
  Piątek, 30.03

  rzeczywiście kolory jakby Ruchu Palikota.

 5. 5
  +18
  ~ dorpod
  Piątek, 30.03

  Szkoda,że przed wydaniem pieniędzy na to, eeeee... logo ? , UM nie zrobił konsultacji społecznych albo nie rozpisał konkursu wśród mieszkańców. Gwarantuję, że zostałby zasypany lawiną znakomitych projektów zdolnych Elblążan, którym zależy na promocji ich miasta. Przykro mi ale nie widzę w tym przyspieszenia, bo przede wszystkim kiepsko widać co jest na tych białych flagach. Smuteczek. Nie lubię krytykować, ale w tym przypadku się nie da znaleźć pozytywów.

 6. 6
  +16
  ~ AntyKomuch
  Piątek, 30.03

  Bzdur większych dawno nie czytałem! Ostrzegałem, ze poleją się pomyje z wiader jak Elblążanie te logo i hasło zobaczą!

 7. 7
  +22
  ~ Ewelina
  Piątek, 30.03

  Rezygnację z polskiego znaku w pisowni nazwy miasta, Prezydent nazwał nowoczesnością! O matko, jeżeli Prezydent Naszego miasta ELBLĄG jest tak małym człowiekiem, to kim My jesteśmy?

 8. 8
  +22
  ~ ale jaja
  Piątek, 30.03

  Dla mnie bardziej adekwatne byłoby hasło "Elbląg kreci się w kółko".

 9. 9
  +15
  ~ beta
  Piątek, 30.03

  To nijakie, amorficzne logo to przejaw kompleksów, braku poczucia estetyki, bezguścia - zamiast szybko poprawić to, co spartaczono, to jeszcze próbuje się do tego dorabiać filozofię i tłumaczyć, co autor chciał przez to powiedzieć. Ta interpretacja obraża inteligencję przeciętnego internauty.

 10. 10
  +10
  ~ ft
  Piątek, 30.03

  a dlaczego nie zrobili tego loga elblążanie, pytam Pana Prezydenta gdzie jest lokalny patriotyzm?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0998861789703