Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
niech sie wezma za gamoni ktorzy parkuja na sciezkach rowerowych i trawnikach.Na ul.Nowowiejskiej parkuja jak dałny szczegolnie NEbraska
A, może szanowna władza zwróci przy okazji uwagę na stan dróg i chodników.? Znowu nas zima zaskoczyła, nie widziałam piasku na chodnikach, ślizgawka!!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
niech sie wezma za gamoni ktorzy parkuja na sciezkach rowerowych i trawnikach.Na ul.Nowowiejskiej parkuja jak dałny szczegolnie NEbraska
A, może szanowna władza zwróci przy okazji uwagę na stan dróg i chodników.? Znowu nas zima zaskoczyła, nie widziałam piasku na chodnikach, ślizgawka!!!