Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZKS Olimpia Elbląg

Piłkarz Olimpii odchodzi do pierwszoligowej Resovii Rzeszów

10.12.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Piłkarz Olimpii odchodzi do pierwszoligowej Resovii Rzeszów
fot. Olimpia Elbląg Marek Lewski

Klaudiusz Krasa kończy swoją przygodę przy Agrykola 8 i od 1 stycznia 2022 roku stanie się zawodnikiem pierwszoligowej Resovii Rzeszów. Środkowy pomocnik nie zdecydował się przedłużyć kontraktu wygasającego 31 grudnia i przenosi się na wyższy szczebel rozgrywkowy.

 

    Chciałbym podziękować wszystkim kibicom Olimpii Elbląg za te lepsze, jak i gorsze momenty. Moim kolegom z szatni za to, że mogłem spędzać z nimi czas, a przy okazji się rozwijać. Całemu sztabowi, jak i wszystkim pracownikom w klubie, życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że na wiosnę Olimpia będzie piąć się w górę tabeli, ponieważ zasługuje na coś więcej niż 2. liga. Będę naprawdę dobrze wspominał te 4 lata w Elblągu, gdyż to właśnie tutaj tak naprawdę się wychowałem. Jeszcze raz wszystkiego dobrego. Nie mówię do widzenia, tylko do zobaczenia. Było-będzie-jest!

 

- Przekazał Klaudiusz Krasa

 

Klaudiusz, my także chcielibyśmy serdecznie podziękować za Twoje boiskowe poświęcenie, którym wykazywałeś się w każdym z 82 oficjalnych spotkań. Przed Tobą nowe, ale także trudne wyzwanie, jednak mając na uwadze Twój wciąż postępujący rozwój, jesteśmy przekonani, że Twoja kariera dopiero teraz zacznie nabierać prawdziwego rozpędu. Będziemy bacznie spoglądać na Twoje poczynania i trzymać za Ciebie kciuki! - czytamy na oficjalnej stronie klubu Olimpia

 

    Szkoda, że Klaudiusz odchodzi. Dziękuję za wiele lat pięknego rozwoju i kształtowania silnego charakteru, jednak następuje taki moment w życiu piłkarza, że musi podejmować trudne decyzje o zmianach, aby móc jeszcze bardziej się rozwinąć. Wiemy, że to dla Ciebie szansa i nie możemy blokować Twojego progresu. Trzymamy kciuki i będziemy śledzić Twój postęp sportowy. Obyś zawitał na salonach Ekstraklasy w swojej piłkarskiej karierze.

 

– powiedział Prezes Paweł Guminiak.

 

Wiemy, że podziękowania w kierunku Klaudiusza mogłyby być zdecydowanie dłuższe i ładniejsze, ale z każdym kolejnym zdaniem, robi się coraz bardziej żal. Wszyscy doskonale wiedzą, za co należy Klaudiuszowi podziękować i jak wiele wniósł do zespołu Olimpii. Trzymaj się Krasik! - czytamy na stronie zksolimpia.pl

 

Źródło : zksolimpia.pl

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Xoko
  Piątek, 10.12

  Jak odchodzi...no to ma trochę drogi do przejścia.

 2. 2
  +2
  ~ I
  Piątek, 10.12

  Każdy sezon to samo...

 3. 3
  +1
  ~ rudy102
  Piątek, 10.12

  A gruby dalej kreci sruby...?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7693247795105