Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZKS Olimpia Elbląg

Pogoń Siedlce po raz drugi. W środę mecz przy Agrykola

17.08.2021, 19:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pogoń Siedlce po raz drugi. W środę mecz przy Agrykola
fot.Adrian Sajko

Mijają równe dwa tygodnie od ostatniej konfrontacji Olimpii Elbląg z Pogonią Siedlce. Zdecydowanie lepsze wspomnienia z tego meczu mają Związkowi, gdyż na stadionie rywala zwyciężyli 0:3 i tym samym przeszli do kolejnej fazy Fortuna Pucharu Polski, ale mówimy tutaj o „podwórku” pucharowym, który może nie mieć nic wspólnego z tym, co czeka nas jutro.

 

Pogoniści po trzech kolejkach są w praktycznie identycznym położeniu, co drużyna Tomasza Grzegorczyka. Mają na swoim koncie taką samą ilość punktów, a co za tym idzie identyczny bilans zwycięstw, remisów i porażek. Różnicą pozostaje miejsce w tabeli oraz bramki, których goście zdobyli o jedną więcej, ale także dwie więcej stracili, wobec czego są tylko jedno „piętro” niżej.

 

W ostatniej serii gier udało im się zdobyć komplet punktów w meczu, który przez pierwsze 45 minut nie układaj się po ich myśli. Dopiero po przerwie drużyna Bartosza Tarachulskiego weszła na odpowiednie tory i najpierw doprowadziła do remisu, a potem dobiła rywala strzelając dwie bramki. Warto wspomnieć, że ostatnią z nich zdobył mile wspominany na Agrykola 8 Cezary Demianiuk, którego zapewne nie zabraknie w środę na stadionie Olimpii.

 

Dla obu drużyn mecz będzie doskonałą okazją na zrekompensowanie swoim kibicom ostatnich potknięć. Przyjezdni będą w stanie zrobić wszystko, by zamazać plamę powstałą po porażce z 4 sierpnia, zaś Związkowi muszą udowodnić swoją jakość i siłę ataku, która podczas meczu z Wigrami Suwałki była w stanie uśpionym. Pomimo wyraźnej przewagi i kontrolowania przebiegu meczu, nie udało się piłkarzom Tomasza Grzegorczyka przywieźć do Elbląga nawet jednego punktu, a niewykorzystane okazje prawdopodobnie przez kilka następnych dni kłębiły się w ich głowach.

 

Pomóc w zdobywaniu bramek mają ­­ogłoszone niedawno dwa transfery do klubu z Agrykola 8. Trzecim napastnikiem pochodzącym z Radomia został Patryk Winsztal, który miał okazję szerzej przedstawić się kibicom Olimpii podczas okresu przygotowawczego w trakcie sparingu z imienniczką z Grudziądza. Ponadto kadrę poszerzył wywodzący się z Francji skrzydłowy – Ilias El Bouh, mający w swoim CV mecze na boiskach we Francji, Malcie oraz Bośni i Hercegowinie, a niedawno był przymierzany do pierwszoligowej drużyny Widzewa Łódź. Jutro przekonamy się czy szkoleniowiec Związkowych da szansę debiutu nowym nabytkom przed własną publiką.

 

Bilety na mecz Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce możecie nabyć w punkcie sprzedaży w budynku klubowym, a także online na www.bilet.pax.pl. Szczegóły znajdziecie na www.zksolimpia.pl.

 

Transmisja na platformie streamingowej www.sportize.pl (miesięczny abonament 23,99 zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi) oraz w bezpłatnej aplikacji eWinner.II liga - sezon Sezon 2021/2022 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Samson

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.