Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Chłopiec z Elbląga zakażony koronawirusem. Trzy osoby wyzdrowiały

13.08.2020, 11:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Chłopiec z Elbląga zakażony koronawirusem. Trzy osoby wyzdrowiały

W Elblągu potwierdzono kolejny przypadek koronawirusa. Testy wykazały zakażenie wirusem Sars-CoV-2 u chłopca - poinformował dziś, 13 sierpnia, Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki.

572 zakażonych i 3 ofiary śmiertelne to aktualny bilans pandemii na Warmii i Mazurach. Liczba chorych na COVID-19 w naszym regionie cały czas rośnie. W czwartek, 13 sierpnia, urząd wojewódzki poinformował o 11 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, wśród nich jest chłopiec z Elbląga. Pozostałe osoby to mieszkańcy: powiatu nowomiejskiego (2 starszych mężczyzn), powiatu ostródzkiego (2 osoby - dziewczynka i starszy mężczyzna), powiatu bartoszyckiego (mężczyzna w średnim wieku), powiatu olsztyńskiego ( młody mężczyzna), Olsztyna (starszy mężczyzna), powiatu elbląskiego (dziewczynka), powiatu lidzbarskiego (chłopiec), powiatu działdowskiego (chłopiec).

Dobra wiadomość to pięć nowych wyzdrowień. Wśród nich jest troje mieszkańców Elbląga (młoda kobieta i 2 młodych mężczyzn) i mieszkańcy powiatu piskiego (chłopiec i młody mężczyzna).

Od początku pandemii w Elblągu na COVID-19 zachorowały 34 osoby, a wyzdrowiało 25.

W całej Polsce wirusem Sars-CoV-2 zakaziło się do tej pory 54 487 osób, a 1 844 zmarło. Tylko dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 811 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i 14 kolejnych zgonach.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1088988780975