Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Liczba zachorowań wzrasta. Nowy 22 przypadek w naszym województwie(aktualizacja)

22.03.2020, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Liczba zachorowań wzrasta. Nowy 22 przypadek w naszym województwie(aktualizacja)

Wzrasta liczba zachorowań na COVID-19. Dzisiaj już potwierdzono 98 nowych przypadków. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło, że mamy już 634 zachorowań na koronawirusa, siedmiu pacjentów zmarło.

 

Przeed godziną 18,00, Ministerstwo Zdrowia podało, że mamy  64 nowe przypadki zachorowań co zwiększyło liczbę dzisiejszych zakażeń u 91 osób. W wojwództwie warmińsko - mazurskim mamy kolejny 22 nowy przypadek zarażenia koronawirusem.

Wirus został stwierdzony u kobiety pochodzącej z powiatu olsztyńskiego, która prawdopodobnie wróciła z Anglii. Jak informuje rzecznik wojewody Krzysztof Guzek kobieta przebywa w szpitalu w Ostródzie w stanie dobrym.

 

Wcześniej informowaliśmy za pośrednictwem rzecznik biura prezydenta Joanny Urbaniak, że według najnowszych informacji Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej dot. sytuacji w Elblągu, do tej pory u 8 osób potwierdzono zarażenie koronawirusem.

 

Wczoraj podaliśmy liczbę 9 osób – jednak jak się okazało Sanepid przekazał łączną liczbę zarażonych z naszego regionu, czyli 8 osób z Miasta Elbląg i 1 z terenu powiatu elbląskiego.


Obecnie 51 osób z Elbląga objętych jest kwarantanną, a 279 nadzorem epidemiologicznym.

Aktualizacja z godz. 21.00

Ministerstwo Zdrowia o godz. 21.00 wydało komunikat w którym poinformowało o kolejnych 7 przypadkach koronawirusa co zwiększyło dzisiejszą liczbę zakażeń do 98. Oznacza to , że ogólna liczba wzrosła do 634 zakażeń koronawirusem w naszym kraju

 

 

 

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Doris
  Niedziela, 22.03

  dlaczego podają tylko ile jest w kraju zarażonych, powinni podać także ile osób jest poddanych kwarantannie, ponieważ to oni są największymi nosicielami wirusa, gdyż u wielu z nich nie przeprowadzono testu, albo są w trakcie. Ponadto testy powinny być wydawane w przychodni dla każdego pacjenta, a w trakcie objawów powinien sam wykonać test i powiadomić odpowiednie służby w przypadku pozytywnego testu. Może wirusa mrozy zniszczą.

 2. 2
  --3
  ~ Zaniepokojony?
  Niedziela, 22.03

  W Kmunikacji Miejskiej nikt nie kwarantanny?

 3. 3
  --2
  ~ Amen
  Niedziela, 22.03

  To dziekuje życie za Wasze chamstwo i zero szacunku. Nikt po was nie zaplecze odejdziecie w ciszy.

 4. 4
  --2
  ~ Amen_w_Pacieżu
  Niedziela, 22.03

  Właśnie jak tam w komunikacji?wszyscy zdrowi ,bo tyrać trzeba ! A czy warto?

 5. 5
  +4
  ~ Zly i wku.elblazanin
  Niedziela, 22.03

  Nie dociera do was że mało kto przyznaje sie do tego wojewodztwa nazuconego na siłę. Przyjdzie dzień że wreszcie powiemy my jesteśmy wolni od W M. Tego stwory.

 6. 6
  +9
  ~ Blokada
  Niedziela, 22.03

  Ta dziwna tv olsztyn zajęte sobą i miescinki bagiennymi. Twierdzi że to tv regionalna komu ta woda . Miast grodzkie Elbląg jak jest traktowane zero informacji i filmów o ELBLĄGU mieście 130 tys. To skandal .

 7. 7
  +11
  ~ Zamurowac granice
  Niedziela, 22.03

  Wstrzymać te cholerne powroty. Większość wyjechała i po miesiącu już języka polskiego nie pamiętali A teraz do domu. Jakiego domu? Bo na zachodzie ubezpieczenia nie bylo? A turyści za dyche w ogóle niech siedzą gdzie pojechali Januszowac i cieszą się olekskjuzmi.

 8. 8
  --4
  ~ RudyKaszub
  Niedziela, 22.03

  Wybudujmy POLSKI_MUR pod napięciem na granicach! Judaszy eksportowych nie wpuszczać .

 9. 9
  +4
  ~ snajperzy
  Niedziela, 22.03

  Wtsłali samoloty po Polaków którzy nie mieli ubezpieczenia. A oni w podzięce przywiezli cov 19. Bo kto choruje ci ktorzy wrócili z zagranicy arbaiterzy

 10. 10
  +4
  ~ omg
  Niedziela, 22.03

  Kto napisał te komentarze? Wirusa mróz wymrozi, testy mają być wydawane w przychodni, wybudować mur pod napięciem i co jeszcze strzelać do ludzi.Słuchajcie rzetelnych informacji !!! Epidemia rozpoczęła się w Chinach i została zawleczona do różnych krajów i teraz to już nasza zbiorowa odpowiedzialność, Z całą pewnością wielką nieodpowiedzialnością było to, że wirus szalał już na dobre, a ludzie połasili się na tanie wycieczki do Włoch, Hiszpanii itd. Ta 2 tygodniowa kwarantanna dla wszystkich wracających powinna być dużo wcześniej.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3095300197601