Poniedziałek, 18.01.2021, Imieniny: Piotr, Malgorzata
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2020

"Jedyny taki bal w życiu". Zobacz jak na studniówce bawili się maturzyści ZST-I

08.02.2020, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Jedyny taki bal w życiu". Zobacz jak na studniówce bawili się maturzyści ZST-I
Fot.Ryszard Biel

Tego wieczoru liczyła się dobra zabawa i beztroska. Po latach będą go wspominali z łezką w oku. W piątek, 7 lutego, maturzyści z Zespołu Szkół Teczniczno-Informatycznych w Elblągu, jako jedni z ostatnich, bawili się na studniówce 2020. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Uczennice i uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu studniówkę mają już za sobą. Ten jeden z najważniejszych w ich życiu bal odbył się w hotelu "Nowa Holandia".

Za 88 dni zasiądziecie ostatni raz w naszych szkolnych ławkach i będziecie pisali najważniejszy egzamin w życiu - egzamin maturalny. Jednak teraz nie pora na to, aby mówić o wynikach czy przebiegu matury. Chciałabym, żebyście na dziś odrzucili wszystkie troski, myśli, które zaprzątają wasze głowy. Metrykalnie jesteście dorośli od pewnego czasu, dziś jednak wykonujecie kolejny krok ku dorosłości, uczestniczycie w najważniejszym, jedynym w życiu, balu, który po wielu latach wspomina się z łezką w oku, nutką nostalgii. Życzę wam wszystkim szalonej zabawy, żebyście po latach mieli co wspominać

- dyrektor ZST-I Mariola Witomska uroczyście otworzyła bal studniówkowy.

Bal rozpoczął się tradycyjnie od poloneza. Potem maturzyści podziękowali dyrektor, za "pracę i zaangażowanie, ofiarowane serce, zrozumienie i cierpliwość, a także tzw. dywanik, gdy trzeba nas było przywołać do porządku", rodzicom, "którzy przez lata naszego dojrzewania znosili nasze humory i kaprysy, bez was nie dalibyśmy rady" i wychowawcom "to wy patronowaliście nam przez te lata, pomagaliście rozwiązywać szkolne problemy i prowokowaliście do samodzielnego myślenia". Toast wzniesiony lampką szampana, na zakończenie oficjalnego rozpoczęcia balu, był znakiem do rozpoczęcia zabawy, która trwała do białego rana.

Dziś stoimy tu ze świadomością, ze za kilka miesięcy czeka nas egzamin, po którym opuścimy mury naszej szkoły. Będzie nam na pewno smutno, ale na szczęście zabierzemy ze sobą nie tylko bagaż wiedzy, ale też radosne wspomnienia

- przekonywali maturzyści z ZST-I. Jednym z nich niewątpliwie będzie bal studniówkowy 2020.
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Studniówka ZST-I ( zdjęć 220 )
Dodano: 2020-02-08 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Stasiek
  Sobota, 08.02

  Dobrze że te śmieszne bale się kończą przebrane jak na wesele pijaństwo nic więcej same malowane lalę i szpan jak kto ubrany jaką na kreacje wyglądają jakby mieli po 50 lat sama tapeta na twarzy masakra kiedyś studniówki to były studniówki dziewczyny się tak nie malowały wymagany był odpowiedni strój i studniówki były organizowane w szkole a teraz szok studniówka jak wesele masakra wymalowane sama tapeta chemia młode dziewczyny a wyglądają dużo starsze przez tą tapetę i szkoła na to pozwala ?? Jestem w szoku

 2. 2
  +2
  ~ niko
  Sobota, 08.02

  Ale żeś się Stasiek rozpisał!!!!!!!!!!!Ale czasami warto kropkę postawić.Amen.Dobranoc

 3. 3
  0
  ~ Stasiek
  Niedziela, 09.02

  Niko ty jesteś wielką bezsensowną kropką

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2213430404663