Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2020

„Przeżyjcie ten bal tak, żeby na zawsze został w Waszej pamięci”. Za nami Studniówka I LO

19.01.2020, 10:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Przeżyjcie ten bal tak, żeby na zawsze został w Waszej pamięci”. Za nami Studniówka I LO
Fot.1-140 Ryszard Biel, Fot. minigaleria KS

Około 150 maturzystów wzięło udział we wczorajszej Studniówce I LO. - Jesteśmy w takiej samej sytuacji co maturzyści  – śmiała się wicedyrektor I LO, Anna Górecka.  - Od września w naszej szkole jest nowa dyrekcja, więc i dla nich, i dla nas ta Studniówka jest wyjątkowa.

 

Przygotowania do Studniówki trwały kilka miesięcy. - Głównie zajmowali się tym rodzice – przyznała wicedyrektor I LO, Anna Górecka. - Należą im się za to wielkie podziękowania.

 

Zanim jednak prowadzący oficjalną część Studniówki,  Aleksandra Jurec z kl. 3c i Jakub Denisiuk z klasy 3a, przekazali podziękowania dla rodziców i nauczycieli  oraz wszystkich pracowników szkoły, tanecznym krokiem weszły na salę kolejne klasy maturalne prowadzone przez swoich wychowawców.

 

Tego wieczora nie mogło też zabraknąć poloneza w wykonaniu uczniów ubranych w jednakowe stroje, którzy zaprezentowali przygotowaną choreografię.

 Próby do poloneza trwały od października 2019 r. Ułożeniem choreografii i przygotowaniem uczniów zajęła się pani Alicja Ratkowska

– dodała Anna Górecka.

 

W imieniu rodziców głos zabrała Wioleta Górka.

Za przysłowiowe 100 dni czeka Was jeden z najtrudniejszych egzaminów, z jakim przyjdzie Wam się zmierzyć - egzamin dojrzałości. Jednak dzisiaj zapomnijcie, chociaż na chwilę o tym, co będzie i przeżyjcie ten bal tak, żeby na zawsze został w Waszej pamięci i pozostawił w Waszych sercach niezatarte wspomnienia ze wspólnie spędzonych 3 lat, lat wypełnionych wspólnymi radościami i smutkami

- mówiła Wioleta Górka.

 

Z tego miejsca w imieniu wszystkich rodziców chciałabym bardzo serdecznie podziękować Dyrekcji, Wychowawcom oraz całemu Gronu Pedagogicznemu, za trud włożony w edukację naszych dzieci. Za poświęcony im czas, za cierpliwość i wyrozumiałość, za okazaną pomoc i za wsparcie w trudnych chwilach, za dobrą radę i za każde ciepłe słowo. Za te wszystkie lata starań, aby nasze dzieci, dzisiaj z bagażem wiedzy i z podniesioną głową, mogły wejść w dorosłe życie

– dodała Wioleta Górka.

 

Podczas Studniówki I LO odbyło się wręczanie statuetek. Tym razem zamiast „Juliuszków” były „Oskary”.

Uczniom zależało na tym, aby były to Oskary, bo motywem Studniówki jest Hollywood. Statuetki otrzymują nauczyciele, którzy najbardziej zapadli w pamięć i sercach uczniów. Przyznawanie tych nagród w naszej szkole sięga lat 60-tych

– wyjaśniała Anna Górecka.

 

Oskara otrzymali: Monika Andrzejczyk, Ewa Wierzbicka, Patrycja Kugler, Ewa Michalewicz, Ewa Cygan-Sidorkiewicz, Agnieszka Błaszczyk, Włodzimierz Lizak, Dorota Pawłowska, Adrianna Adamek-Świechowska i Agata Jakubczyk.

 

KS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 16 )


Galeria / Studniówka I LO ( zdjęć 140 )
Dodano: 2020-01-19 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ absolwent
  Niedziela, 19.01

  powodzenia na maturze a potem na dalej w zyciu :) fajne czaasy w 1lo były

 2. 2
  +3
  ~ Matura’95
  Niedziela, 19.01

  Miło wspomina się po latach szkolne czasy, studniówkę i ludzi, których się tam poznało. Wszystkiego dobrego dla wszystkich!!!

 3. 3
  +2
  ~ snieg
  Poniedziałek, 20.01

  Ta ... nowa dyrekcja I LO to z namaszczenia / konkursu nie było /?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1392958164215