Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Oliwka Brazil po raz pierwszy wystąpi w Elblągu! Koncert już w sobotę w Y Club!

10.04.2024, 12:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Oliwka Brazil po raz pierwszy wystąpi w Elblągu! Koncert już w sobotę w Y Club!

Znana z ciętego języka i bezpośrednich tekstów Oliwka Brazil szturmem podbiła internet, a już w najbliższą sobotę przejmie elbląska scenę Y Club. 13 kwietnia będzie można usłyszeć ją na żywo!
 

 

O Oliwce Brazil zrobiło się głośno kilka lat temu. Wtargnęła na polski rynek muzyczny utworem „Oh Daddy”, który nagrała razem ze Smolastym. Dziewiętnastoletnia wówczas Oliwka musiała zrobić wrażenie na koneserach rapu, bo kilka miesięcy po puszczeniu tego kawałka w eter podpisała kontrakt z jedną z największych światowych wytwórni – Warner Music Group.

 


Od początku dała się poznać jako raperka, która nie zamierza ustępować raperom nawet o krok. Nie przebierając w słowach potrafi tworzyć teksty, które do tej pory w Polsce były domeną mężczyzn. Przed jej tekstami w internecie potrafią pojawić się informacje, że treści nie są dla nieletnich.

 


Mimo młodego wieku Oliwka Brazil ma określony cel – na scenie jest w 100 procentach sobą i nie zamierza tego zmieniać. Rapuje wprost o relacjach damsko-męskich, nie boi się poruszać tematów, które mogą być przez wielu traktowane jako tabu.

 


Lubi szokować nie tylko słowami, ale także ruchem scenicznym, łamiąc przy tym wiele barier.  Trzeba przyznać, że swoją twórczością Oliwka Brazil zrobiła wielki szum i wywołała ogromne kontrowersje. Ale czy nie o to chodzi w showbiznesie? Raperce udało się zrobić zamieszanie singlem „Big Mommy” i dotrzeć do pierwszego miejsca listy Euro Rap Queens w serwisie Tidal.


Nagrany ze Smolastym utwór „Oh Daddy” ma już 15 mln odsłon, a jej solowy singiel „Big Mommy” 13 mln odsłon na youtube. Poza nimi Oliwka znana jest także z utworów: „Toxic Baby” (4,8 mln odsłon), „Kokieterka” (7,5 mln odsłon) czy „Chcę być jak Oliwka Brazil” (1,5 mln odsłon).

 

 

 

Już w sobotę elblążanie będą mieli okazję spotkać się z raperką i pobawić się przy jej muzyce.
Oliwka Brazil wystąpi w Y Club 13 kwietnia (sobota)

Wstęp 40 zł
Start: 20:00


Loże można zarezerwować pod nr 667 776 676

 


Więcej na yclub.pl

 

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19200420379639