Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Profesjonalna pomoc drogowa – na czym polega i dlaczego warto z niej korzystać

02.04.2024, 09:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Profesjonalna pomoc drogowa – na czym polega i dlaczego warto z niej korzystać

W dzisiejszych czasach większość osób posiada prywatny samochód, którym porusza się po mieście, wyjeżdża na urlop, dojeżdża do pracy. To niesamowita wygoda i poczucie wolności, ale jednocześnie obowiązek. Pamiętaj, aby wykupić odpowiednie ubezpieczenie, oferujące kompleksową pomoc drogową. Dlaczego jest do dobra opcja? Przekonaj się!

 

 

Korzystanie z auta jest dla większości osób codziennością. Należy jednak mieć na uwadze, że wypadki, kolizje czy awarie również nie są rzadkością. Profesjonalna pomoc drogowa jest wówczas nieoceniona. Na czym polega, co wchodzi w skład jej usług oraz czy warto mieć ubezpieczenie obejmujące ją? Przeczytaj poniższy artykuł!

 

Czym jest pomoc drogowa?

 

Pomoc drogowa zajmuje się świadczeniem pomocy w sytuacjach, w których dochodzi do wypadków, kolizji czy awarii pojazdu, którym się poruszasz. Bez względu na to, czy problem powstał z Twojej winy, czy z winy innych uczestników ruchu drogowego lub zwierząt. Jeśli niemożliwe jest dalsze kontynuowanie podróży, wystarczy zadzwonić po pomoc drogową. Podstawową usługą jest oczywiście holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu samochodowego lub pod wskazany adres, jednak coraz więcej firm rozszerza swoje usługi np. o blacharstwo samochodowe i inne opcje, które gwarantują kompleksowe wsparcie kierowcy.

 

Usługi świadczone w ramach pomocy drogowej

 

Podstawowe usługi świadczone w ramach pomocy drogowej to:

  • holowanie auta – organizacja transportu pojazdu na lawecie z miejsca zdarzenia;
  • podstawienie auta zastępczego – abyś mógł kontynuować podróż samodzielnie;
  • usługi dodatkowe – takie jak dowóz paliwa, awaryjne otwieranie pojazdu, zmiana koła, odpalenie silnika przy rozładowanym akumulatorze i wszelkie inne drobne czynności, których wykonanie jest możliwe na miejscu.

Warto współpracować z firmą, która – poza klasycznymi usługami pomocy drogowej – świadczy także usługi związane z naprawami powypadkowymi. Są nimi m.in.:

  • likwidacja szkód – bezgotówkowe naprawy powypadkowe oraz kosztorysowe;
  • lakierowanie pojazdów – usługi lakiernicze dowolnych elementów i/lub całej karoserii;
  • naprawa nadwozi – drobne kosmetyczne poprawki, wyciąganie niewielkich wgnieceń lub naprawy dużych fragmentów nadwozia.

Zwróć uwagę również na to, aby firma świadczyła usługi pomocy drogowej 24 h na dobę. Wówczas zyskasz gwarancję bezpieczeństwa i nie będziesz musiał martwić się o nagłe, nieprzewidziane zdarzenia bez względu na porę dnia.

 

Dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej?

 

Pomoc drogowa jest częścią Twojego ubezpieczenia, zatem skorzystanie z niej w momencie awarii czy kolizji jest dla Ciebie całkowicie bezpłatne. Nie musisz martwić się o szukanie lawety czy transportu dla siebie i pasażerów – wystarczy, że zadzwonisz pod wskazany numer telefonu i zamówisz pomoc. To komfortowe i szybkie. Tym samym dbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Ponadto zyskujesz pewność, że o Twoje auto po wypadku zadbają profesjonaliści.


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.085458993911743