Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Posłanka Teresa Wilk: Pragnę z całego serca złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia

29.03.2024, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Posłanka Teresa Wilk: Pragnę z całego serca złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia

Szanowni Państwo,


z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę z całego serca złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, które niechaj niosą ze sobą nie tylko radość z okazji tej wyjątkowej uroczystości, ale także nadzieję, spokój oraz wzajemną życzliwość.Wielkanoc to czas nie tylko symbolicznego odrodzenia, ale także refleksji nad wartościami, które kształtują naszą tożsamość i budują społeczność. Jest to czas, który przypomina nam o znaczeniu miłości, przebaczenia i solidarności. Niech te wartości staną się fundamentem naszego wspólnego życia, inspirując nas do budowania lepszego, bardziej zjednoczonego i wspierającego społeczeństwa.
 


Wielkanocna tradycja jest czasem, gdy z utęsknieniem zasiadamy do stołu z najbliższymi, by dzielić się radością z obecnością tych, których kochamy. Niech te chwile spędzone w gronie rodziny i przyjaciół będą źródłem ciepła, radości oraz wzmacniania relacji międzyludzkich.

 

 


W obliczu wyzwań, które stawia przed nami codzienność, niech te Święta Wielkanocne staną się dla nas czasem wzmocnienia ducha i nadziei na lepsze jutro. Niech będą również okazją do wsparcia potrzebujących, do dzielenia się z innymi tym, co mamy najlepszego w swoim sercu.Życzę Państwu, aby te Święta Wielkanocne przyniosły wiele radości, spokoju oraz wzajemnej życzliwości. Niech będą one czasem radosnego spotkania z bliskimi, pełnym wspólnych uśmiechów i ciepłych gestów. Niech Wielkanoc przyniesie Państwu błogosławieństwo Boże oraz wiele łaski i pomyślności na każdy dzień.Z całym szacunkiem i serdecznością,

 

Teresa Wilk,

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

 

 

 

Materiał wyborczy sfinansowany ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość 


.......................... Artykuł płatny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.11928915977478