Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Ostatnia szansa, żeby zapisać się na studia!

28.09.2022, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatnia szansa, żeby zapisać się na studia!

To już ostatni moment na to, aby zapisać się na bezpłatne studia w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. Nie zwlekaj, wykorzystaj szansę i zacznij studiować jeszcze w tym roku!

 

 

Dodatkowa rekrutacja otwarta!


Do 14 października trwa dodatkowa rekrutacja w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. Nadal masz szansę zapisać się na 10 atrakcyjnych kierunków studiów oraz 19 specjalności na bezpłatnych studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich!


W tym roku rozpoczynamy kształcenie specjalistów w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż – branży Beauty, na nowym kierunku studiów – Kosmetologia.


Jeżeli chcesz zostać inżynierem i myślisz o studiach politechnicznych, to nie wahaj się i wybierz Mechanikę i Budowę Maszyn lub Budownictwo.


Jeśli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą, na pewno zainteresują Ciebie studia na kierunkach Pedagogika oraz Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.


Przyszli informatycy odnajdą się u nas na jednym z najczęściej wybieranych kierunków studiów w Polsce – Informatyce.


Jeżeli masz smykałkę do języków to najlepszym wyborem będzie Filologia Angielska.


Interesujesz się finansami, ekonomią lub chcesz związać swoją przyszłość z pracą w administracji to: Ekonomia, Administracja i Studia Menadżersko-Prawne są właśnie dla Ciebie.


Niezależnie od Twojego wyboru, w ANS w Elblągu nauczysz się nie tylko teorii, ale również zdobędziesz umiejętności niezbędne do wykonywania wymarzonego zawodu.

 

 

Praktyczny wymiar studiów


W Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, od blisko 25 lat, szczególną uwagę zwracamy na praktyczność studiowania.


O praktycznym wymiarze studiów w naszej Uczelni świadczą wielomiesięczne praktyki zawodowe w największych firmach i instytucjach oraz wykładowcy praktycy dbający o to, aby z zajęć wynieść nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również przydatne umiejętności.


Dzięki temu absolwenci ANS w Elblągu postrzegani są jako wykwalifikowani specjaliści mający bardzo duże szanse na znalezienie pracy w wymarzonym zawodzie.


Jeśli chcesz połączyć studia z pracą, to w ANS w Elblągu masz taką możliwość! Studia zaoczne lub bezpłatne studia popołudnie są idealnym wyborem dla osób pracujących.

 

Nie zwlekaj - rekrutacja elektroniczna kandydatów na rok akademicki 2022/2023 trwa

 

Pełną ofertę kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdziesz na stronie internetowej: ans-elblag.pl/kierunki-studiow/

 

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
www.ans-elblag.pl


Biuro Informacji Rekrutacyjnej
tel. 55 629 05 54
e-mail: rekrutacja@ans-elblag.pl


..........................Artykuł płatny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.31190896034241