Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dombrowska, Andrzejewicz, Pagano, Diamenty w Elblagu! Wygraj płyty z autografami!

14.08.2019, 17:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dombrowska, Andrzejewicz, Pagano, Diamenty w Elblagu! Wygraj płyty z autografami!

- Gosia Andrzejewicz, Daria Dombrowska - DeDe Negra, Luigi i Agnes Pagano to tylko niektóre gwiazdy, które już potwierdziły udział w naszych wydarzeniach, a muszę Państwu zdradzić, że szykujemy dla elblążan prawdziwą petardę – mówi prowadzący i właściciel lodów Magdy Gessler w Elblągu – Rafał Zemke.
 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że niemożliwe stało się możliwe i mamy zapięty kalendarz imprez do końca sierpnia a na wrzesień szykujemy naprawdę gorące nazwiska! Jesteśmy bardzo wdzięczni elblążanom za wszystkie ciepłe słowa, za to, że tylu Was do nas co tydzień przychodzi. W ostatni piątek Pani Magda Gessler widziała co się działo na koncercie Verby i ogromnie wszystkich Was pozdrawia – mówi z dumą Rafał Zemke.


Udało mi się namówić ponownie Darię Dombrowską DeDe Negra aby przyjechała do Elbląga, przyjęła moje zaproszenie bez chwili zastanowienia, za co jestem jej ogromnie wdzięczny bo po koncercie miałem ogrom telefonów aby zaprosić ją ponownie. Tak samo było z Luigi i Agnes Pagano, ludzie po występie ich prosili żeby tu wrócili i udało się znaleźć terminy.
 

Najbardziej dumny jestem z tego, że nasze zaproszenie przyjęła Gosia Andrzejewicz, kto nie zna jej hitu „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” Obecnie Gosia wydała najnowszy singiel „Dlaczego” a jej kalendarz jest zapchany koncertami do końca wakacji  a znalazła dla Nas termin.
 

Wystąpi dla Nas również elbląski zespół ”DIAMENTY”, który  koncertował w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie Polonii a na swoim koncie ma mnóstwo nagród.  Grand Prix w XXIX Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie,  Grad Prix na Międzynarodowym Festiwalu Gdynia Open czy I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Orfeusz w Italii” . Największym sukcesem zespołu Diamenty jest nagrany teledysk "Kayah Medley"
 

Nareszcie nasza elbląska starówka żyje, elblążanie podchodzą do Nas i są szczerze wdzięczni za to co robimy. To dam daje siły i energii do dalszego działania a hejtem się nie przejmujemy, on Nas motywuje dwukrotnie – dodaje Rafał Zemke.
 

W zabezpieczeniu eventu pomaga Stowarzyszenie G.R.I.Z. „BIELIK” które jest instytucją non-profit. Stowarzyszenie to powstało aby wspierać wszelkie inicjatywy na terenie Elbląga jak również, by dać możliwość pozyskania nowych doświadczeń i umiejętności dla osób zainteresowanych pracą w służbach mundurowych.    

Plan wydarzeń przy Bramie Targowej*:
---------------------------------------------------------------------------
14.08 – Włoska gwiazda Luigi i Agnes Pagano wraz z zespołem godzina 19:00
15.08
- Gwiazda Daria Dombrowska DeDe NEGRA godzina 18:30
- Gwiazda POP Gosia Andrzejewicz godzina 20:00,
16.08 – piosenkarki: Michalina Józefowicz, Klara Kwiecień i Swietłana Boguska (z The Voice of Poland i Szansy na Sukces) z Młodzieżowego Domu Kultury z Elbląga godzina 18:30
17.08 – DJ godzina 18:00
18.08 – malowanie twarzy dzieciom, pokaz baniek, kreda, balony dla dzieci i lody Magdy Gessler do wygrania.
---------------------------------------------------------------------------
23.08 – DJ godzina 18:00
24.08 – Włoska gwiazda Luigi i Agnes Pagano wraz z zespołem godzina 18:30
25.08 – Zespół Diamenty z Młodzieżowego Domu Kultury z Elbląga, piosenkarki: Michalina Józefowicz, Klara Kwiecień, Daria Komoń, Zofia Zelonka, Zuzanna Mrozik godzina 16:00
– malowanie dzieciom twarzy, pokaz baniek, kreda, balony dla dzieci i lody Magdy Gessler do wygrania.

* godziny występów mogą ulec zmianie lub przesunięciu nie z winy organizatora.
---------------------------------------------------------------------------

DeDe Negra „Bunt”
 

 
Gosia Andrzejewicz „Dlaczego”
 

 
 

 

Wstęp wolny ale warto rezerwować stoliki bo liczba miejsc w ogródkach jest ograniczona:
1) Kawiarnia Molto Bene – 511469120
2) Restauracja Amore Mio Włoska – 519426663
3) Restauracja Amore Mio Pizza & Grill – 796767400

 

Wszystkie informacje zawsze u Nas na fb!
Molto Bene
Amore Mio

 

Konkurs:
 

Jeśli chcesz wygrać jedną z dzisięciu płyt Agnes i Luigi Pagano oraz Sergio Bettas wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Agnes i Luigi Pagano i Sergio Bettas”. Zgłoszenia przyjmujemy do 16.08.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 16.08.2019, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 7

%42.9 %57.1
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Mieszkaniec
  Poniedziałek, 12.08

  To co robicie jest mega. Pozdrowienia dla chłopaków Marko i Rafał.

 2. 2
  --4
  ~ Barbi
  Poniedziałek, 12.08

  P Rafale do Pana ślę pytanie myślę że napiszę Pan tym razem na łamach komentarzy czy będzie tym razem ochrona? Koncesjonowana nie Stowarzyszenie Elblazanie są ciekawi czy będzie bezpiecznie czy będą barierki P Rafale proszę aby Pan mi kobiecie odpowiedział Pozdrawiam Pana i właścicieli innych lokali ale niech Pan Pamięta nie tylko konkursy gwiazdy wywiady w Internecie reklama ok też jest ważne ale bezpieczeństwo jest najważniejsze

 3. 3
  +5
  ~ Gdynianin25
  Poniedziałek, 12.08

  Super sprawa, ogromny pozytyw za chęci, dobrą atmosferę i pyszną kawę w molto. Gdynia trzyma kciuki 😉

 4. 4
  --4
  ~ Tylkoja
  Poniedziałek, 12.08

  hmm...gwiazdy:-P

 5. 5
  --3
  ~ barbi
  Poniedziałek, 12.08

  P Rafale Stowarzyszenie Bielik samoczynnie nie może zabezpieczać imprezy nie jest to firma ochrony nie posiada koncesji MSWiA DLATEGO TEZ JEST TO NIE ZGODNE Z PRAWEM tylko firmy z konsesja mogą wykonywać zlecenie ochrony imprez Bardzo Proszę nie pisać na łamach info elbląg takich zdań jest to wbrew przepisom i tyo nie jest żadne zabezpieczenie koncertu Pisałam Panu o lekturach ale widzę że Pan nawet nie czytał Ustawy o imprezach oraz Ustawy o ochronie osób i mienia a szkoda

 6. 6
  +6
  ~ Mieszkaniec
  Poniedziałek, 12.08

  Barbi Ty masz cos z głową? Panowie restauratorzy zabezpieczaja swoich gosci w ogródkach i gwiazdy. Ludzi na ulicy zabezpiecza miasto: policja i straz miejska. Masz agencje ochrony? Idz do chłopaków i sie dogadaj, moze Pan Rafal Cie bedzie promowal i powie cos przez mikrofon.... brak mi slow!

 7. 7
  --3
  ~ Barbi
  Poniedziałek, 12.08

  Do mieszkańca jesteś chyba chory i nie wiesz co piszesz same bzdury nie znasz się to nie miasta sprawa aby zabezpieczać prywatne imprezy tylko właściciele tych lokali powinni zabezpieczyć w barierki i w ochronę z koncesja a nie Stowarzyszenie zabezpiecza imprezę nigdzie tak nie jest to jest nie zgodne z prawem chcemy tylko uświadomić P Rafała że żadne Stowarzyszenie nie ma prawa i nie może samodzielnie zabezpieczać żadnej imprezy eventu.jak to nazwał w artykule i sam opisał że to Bielik zabezpiecza nie może dlatego zapraszam do lektury jak wcześniej opisałam do jakich lektur nie ma żadnej firmy ochrony ale mimo wszystko się znam także mieszkaniec tu jesteś porąbany.bo się nie znasz a piszesz bzdury komentujesz coś na czym się nie znasz dlatego nie komentuj a P Rafała zapraszam do lektur a dowie się kto może chronić takie imprezy i co powinno być na takiej imprezie jak chodzi o bezpieczeństwo

 8. 8
  +3
  ~ Iii
  Poniedziałek, 12.08

  Robią super robotę. Coś się dzieje na starówce. Można muzyki posłuchać super. Dla dzieci też coś jest. A Ty barbi chcesz coś ugrać przy okazji zapewne dla swojej agencji. Daruj sobie. Zamiast pomóc i pochwalać tego typu inicjatywy to ķłody pod nogi najlepiej

 9. 9
  --2
  ~ Barbi
  Poniedziałek, 12.08

  Do Mieszkańca nie mam agencji ochrony nigdy nie miałam i nie będę miała ale na bezpieczeństwie się znam w przeciwieństwie do Ciebie tu to w ogóle się nie znasz widać po wpisie także nie pisz bzdur jak się nie znasz lepiej poczytaj sobie gazety książki abyś miał wiedzę bo jak narazie to z wiedzą masz na bakier jeszcze jedno zdanie P Rafale nie wywiady nie reklamy nie gwiazdy a bezpieczeństwo jest prorytetem to nie jest Hejt tylko stwierdzam fakty P Rafale nie znajomość prawa szkodzi wie Pan o tym ,?

 10. 10
  --3
  ~ Barbi
  Poniedziałek, 12.08

  Powtarzam wszystkim nie mam żadnej agencji ochrony i mieć nie będę ale mimo wszystko się znam jestem młoda kobieta ale wiedzę posiadam komentujący nie znają się i PiS,a bzdury oczywiście robią ok nic do nich nie mam ani do P Rafała tylko chcemy uświadomić tych którzy nie posiadają wiedzy ok super wydarzenie coś na starym rynku się dzieje większość dla reklamy i biznesu.ale to ich sprawa mi tylko chodzi o bezpieczeństwo Elblazan i gości aby luźniej nie było zdziwienia Pozdrawiam

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0576820373535