Czwartek, 23.03.2023, Imieniny: Pelagia, Feliks, Zbyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Fakty, nie obietnice

19.06.2013, 13:53:00 Rozmiar tekstu: A A A
Fakty, nie obietnice

Uważnie obserwując polityków w minionych kilkunastu latach, sposób przez nich sprawowania władzy w Elblągu, jak też ich zachowania, szczególnie w trakcie Kampanii Wyborczych, kiedy to wobec  Nas elblążan, składali  wiele pustych obietnic, by po  wyborach,  całkowicie o nich zapomnieć.

Wobec tego, ja, Jacek Tomczak, podejmując odpowiedzialną decyzję o kandydowaniu na Urząd Prezydenta Elbląga,chcąc  uszanować Was, Drodzy Elblążanie, oświadczam, że teraz i w przyszłości, będę wobec Was zachowywać się wiarygodnie i odpowiedzialnie.

Dlatego, 17.06.2013r., złożyłem w Biurze Notarialnym w Elblągu Oświadczenie, podpisując je w obecności Notariusza. Oświadczenie,  zawiera wszystkie moje zamierzone działania i zobowiązania wobec Elbląga i jego mieszkańców.
Oświadczenie: strona1, strona2.

Pragnę zwrócić Państwa uwagę,  że  nie stoją za mną  hordy polityków z Warszawy i ogromne z ich strony pieniądze na moją Kampanię Wyborczą.

Moją ogromną siłą jesteście Wy, Drodzy Elblążanie i Wasze wsparcie. Jeżeli z woli Waszej, przyjdzie mi sprawować urząd Prezydenta Elbląga, stanę za rok  przed Wami do rzetelnego  osądu ze swej działalności.


 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.24940800666809