Środa, 6.07.2022, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Najpiękniejsze na Ziemi Elbląskiej – zobacz drugą cześć fotoreportażu z gali Miss

18.03.2012, 18:46:13 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsze na Ziemi Elbląskiej – zobacz drugą cześć fotoreportażu z gali Miss
Koronacja Katarzyny Jacewicz, Miss Ziemi Elbląskiej 2012 (fot. Rafał Kadłubowski)

Sobotnia gala finałowa wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2012, była ukoronowaniem ponad trzymiesięcznych przygotowań 20 kandydatek do tego wydarzenia. To jak wypadła, można zobaczyć w naszych obszernych fotoreportażach. Wczoraj opublikowaliśmy zdjęcia autorstwa Irka Rupniewskiego. Dziś druga część fotorelacji z gali, tym uchwycona okiem Rafała Kadłubowskiego. W naszej galerii zdjęć zobaczycie m.in. jak wyglądał konkurs od kulis. Już wkrótce na info.elblag.pl zamieścimy film z bogatą relacją i wywiadami.

Tegoroczny konkurs był wyjątkowy i inny niż poprzednie. A to za sprawą wielu atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Dwadzieścia uczestniczących w nim kandydatek, wzięło udział m.in. w dwóch wyjazdowych sesjach zdjęciowych przygotowanych przez Elbląską Grupę Multimedialną w Dworku Sople koło Małdyt. Dziewczyny gościły także w hotelowym spa w Kadynach oraz brały udział w imprezie karnawałowej i turnieju w kręgle w Boollywood Bowling.

Od stycznia, pod okiem Mileny Kucharczyk i Dominiki Jankowskiej, instruktorek Formacji Tańca Nowoczesnego „Destination”, finalistki trenowały choreografię w stylu disco-dance do gali finałowej. Podczas wczorajszej gali, oprócz pięknych kobiet, obejrzeć można było pokazy taneczne znanego z programu „You Can Dance” Rafała Kryli „Tito”, który wystąpił wspólnie z formacją tańca nowoczesnego Destination oraz występ Lidii Kopani, uczestniczki Eurowizji 2009. Prowadzącym wybory w Teatrze im. A.Sewruka, był Robert Leszczyński.

Sobotnia gala trwała około 3 godzin. Dziesięć finalistek dorosłych i dziesięć nastoletnich zaprezentowało się publiczności w trzech wyjściach konkursowych m.in. w strojach młodzieżowych, strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i sukniach wieczorowych. Jedno z wyjść, sponsorowane przez Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl i Elbląską Grupę Multimedialną, poświęcone było zbliżającym się Mistrzostwom Europy w piłce nożnej EURO 2012 w Polsce i Ukrainie. Podczas widowiskowej choreografii, nastoletnie dziewczyny wcieliły się w role cheerleaderek z biało-czerwonymi pomponami.

Kulminacyjnym momentem gali było wręczenie tytułów dla najpiękniejszych na Ziemi Elbląskiej. Do ścisłego finału zakwalifikowały się: w gronie kandydatek nastoletnich: Kamila Motyka, Ada Sarama, Alicja Oryl, Monika Szerszewska i Aleksandra Mandryk, natomiast w gronie pań dorosłych: Agnieszka Pawowicz, Elwira Góźdź, Kamila Siwko, Alicja Piróg, Magdalena Profis i Katarzyna Jacewicz.

Jury konkursu w składzie:Gerhard Parzutka von Lipiński, Tomasz Lewandowski, Nadzieja Kacperska, Adam Brinkiewicz, Grzegorz Chmielewski, Edyta Graca, Joanna Jaworańska, Milena Kucharczyk, Tomasz Miłosz, Marek Przezpolewski, Zbigniew Samsel, Mirosław Siedler, Jerzy Wcisła, zdecydowało, że tytuł Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek w tym roku należy się Aleksandrze Mandryk. Pierwszą wicemiss nastolatek została Alicja Oryl, natomiast drugą wicemiss nastolatek  Kamila Motyka. Główny tytuł Miss Ziemi Elbląskiej 2012 wręczono Katarzynie Jacewicz. Pierwszą wicemiss została Magdalena Profis, a drugą wicemiss Agnieszka Pawowicz. Wszystkie dziewczyny zdobyły prawo startu w ćwierćfinałach narodowego konkursu Miss Polski 2012. Zieloną kartę jury przyznało także Aleksandrze Michałek.

Podczas gali wręczono także tytuły komplementarne. Miss Publiczności wybrano Agnieszkę Pawowicz. Miss Dziennika Elbląskiego została Kinga Kalinowska.

Miss Internetu, wybraną w plebiscycie sms-owym przez czytelników Elbląskiego Dziennika Internetowego info.elblag.pl została Justyna Reding z Jegłownika. Miss czytelników info.elblag.pl uzyskała 1642 głosy. Druga w kolejności była Aleksandra Michałek zdobywając 1535 głosów, natomiast na trzecią w kolejności  Kingę Kalinowską oddano 795 głosów. Łącznie w głosowaniu na Miss Internetu wysłano 5180 SMS-ów.

Już wkrótce na info.elblag.pl opublikujemy materiał filmowy z gali finałowej, przygotowany przez Elbląską Grupę Multimedialną. Więcej informacji o konkursie, znaleźć można na miss.info.elblag.pl

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%16.7 %83.3


Galeria / Gala finałowa wyborów Miss Polski Ziemi Elbląskiej 2012 cz. 2 ( zdjęć 137 )
Dodano: 2012-03-18 | fot. Rafał Kadłubowski
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ gość
  Niedziela, 18.03

  Kasia najładniejsza z dorosłych kandydatek i prawidłowy wybór, natomiast wybór Aleksandry to nie za dobry vice miss ładniejsze są.

 2. 2
  +4
  ~ dorpod
  Niedziela, 18.03

  Trudno powiedzieć, że Robert Leszczyński prowadził galę. Był na scenie i wykazywał się wyjątkową ignorancją i brakiem szacunku dla zgromadzonych. Zupełnie nieprzygotowany mylił wszystko co się dało - od nazwisk, po nazwy firm, plotąc trzy po trzy, byle coś gadać. Na miejscu organizatorów należałoby się zastanowić nad zapłatą za tę, wątpliwej jakości, pracę. To przez takich ludzi jak Leszczyński, którzy przyjeżdżają do Elbląga jak do grajdołka i "odwalają" chałturę , Elblążanie są sfrustrowani, mają kompleksy i czują obywatelami gorszej kategorii.

 3. 3
  0
  ~ Czytelniczka
  Poniedziałek, 19.03

  Moją kandydatką była nr 2 taka fajna dziewczyna a żadnego tytułu nie dostała.Szkoda....A co do Leszczyńskiego to dla mnie zwykłe pajacowanie było i brak szacunku dla ludzi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1582410335541