Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 145)

07.04.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 145)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 145) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-04-07 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Elblazanin
  Czwartek, 07.04

  Stado dupkow a tych zdjeciach.

 2. 2
  --3
  ~ poiuy
  Czwartek, 07.04

  Nie popieram takiego parkowania, ale co jest niby nie tak na zdjęciach 7 i 11?

 3. 3
  --2
  ~ Anty
  Czwartek, 07.04

  A ja bym chciał, żeby reporterzyny z tego portalu z taką samą pasją i zaangażowaniem zaczęły chodzic do UM i pytać, co miasto robi ws. ułatwienia życia kierowcom i dostępności miejsc paringowych. No, ale latwiej cyknąć fotkę i powytykać palcem. Jakież to "polskie".

 4. 4
  --2
  ~ Anty
  Czwartek, 07.04

  Acha. I jeszcze bym chciał, żeby pokazywano pierwszą część rejestracji, bo bez tego nie wiadomo iel ztych ludzi to Elblążanie, a ile podelbląskie wsioki, które przyjmechały zalatwić sprawy na mieście.

 5. 5
  +3
  ~ zero reakcji
  Czwartek, 07.04

  https://youtu.be/X3dlAy-I_uI - jeśli po UM tak parkują, a SM i Policja przejeżdźająca tego nie zauważa, to zawsze w tym mieście tak będzie. Takie obrazki jak na filmiku są codziennością.

 6. 6
  --1
  ~ Wsiok
  Czwartek, 07.04

  Do Anty. Teraz jeżeli wsiok z Elbląga kupi rzęcha od wsioka spod Elbląga to i tak może jeździć na NEBie bez przerejestrowania.

 7. 7
  +4
  ~ Romper Stomper
  Czwartek, 07.04

  Volvo na Nowowiejskiej najlepszy

 8. 8
  +1
  ~ Qwerty
  Czwartek, 07.04

  A pod korona elblaga naprzeciwko szpitala Wojewódzkiego rozjeżdżony parking. W sumie sie nie dziwie jak miasto dopuszcza mniej miejsc parkingowych niz mieszkan. Słowem raj dla developerów w Elblagu.

 9. 9
  +2
  ~ kilop
  Piątek, 08.04

  to już 145 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

 10. 10
  0
  ~ Anty
  Piątek, 08.04

  Do Wsiok - żaden mieszczuch z Elbląga, nie jedziłby na wsiuńskiej reejstracji NEB i sam z siebie by ją wymienił, węc twoja "teoria" posypała się w drobny mak. To sprawa honoru.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89343881607056